Топ-5 лайфхаків, які підвищать вашу продуктивність

Існує багато нюансів, які впливають на продуктивність. Однак наріжним каменем ефективної праці є два елементи: ваша енергійність та стан потоку. Не треба вигадувати велосипед, аби поєднати ці два елементи. Ось 5 лайфхаків, які дозволять вам якнайкраще реалізувати власний потенціал.

1) Починайте і закінчуйте день, як Бенджамін Франклін

Щоденний ритуал цього видатного політика включав у себе два питання: «Що корисного я буду робити сьогодні?» зранку і «Що корисного я зробив за сьогодні?» ввечері.

Скоріше за все, ви складаєте амбітний список щоденних справ, куди іноді можуть потрапляти задачі, що не рухають вас уперед. А ці два питання допоможуть відсіяти зайве та стати більш продуктивним.

2) Лягайте спати та прокидайтесь в один і той самий час

Прагнучи досягти більшого, багато хто жертвує сном, хоч це і контрпродуктивно. Нестача 1-2 годин сну на день можуть зруйнувати вашу продуктивність та енергійність. Під час сну ви не лише відпочиваєте від повсякденної діяльності, а й об’єднуєте спогади і нову інформацію у довготривалі знання.

3) Пийте воду зранку

Так само, як автомобіль не може працювати без нормального палива, так і ви не досягнете високого рівня продуктивності без необхідних поживних речовин. Мова не тільки про їжу, а й про воду. Ще до філіжанки ранкової кави ви повинні випити мінімум стакан води.

4) Давайте назви своїм завданням

Вкрай важливо увійти у потік — стан, коли ви повністю зосереджені на завданні і максимально продуктивні. Один із способів сконцентруватися на роботі — давати назви своїм задачам. Спробуйте дати їм конкретні імена.

5) Частіше робіть перерви

Дуже важливо час від часу відриватись від роботи. На перерві можна подивитися щось веселе, почитати, поїсти, зайнятися гімнастикою тощо. Поекспериментуйте з власним вільним часом та оберіть для себе найбільш привабливий варіант відпочинку.

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

Аж хочеться провірить на собі. Пішла я спать і засікать время)

2019-06-02
Маринка
Відповіcти
0

Нестача сну сказується,ну пересип – відчутно б’є по продуктивності. Ходиш як варений півдня.

2019-06-02
Юрко
Відповіcти
0

Про водк у знала. Дуже помагає. Як набраться сил зутра.

2019-06-02
Донна
Відповіcти
0

На мою продуктивність впливає робочий колектив і атмосфера в ньому. Ну не відмовлюся спробувати варіанти.

2019-06-02
Таміла
Відповіcти
0

За Франкліном жить важко,бо на роботі установлюють,що я робитиму сьогодні і це так бісить(((

2019-06-02
Танюшка
Відповіcти
0

Зробити перезагрузку – це завжди норм. переключаєшся і з новими силами вриваєшся.

2019-06-02
Ірина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: