Топ-5 абсурдних картин, проданих за мільйони

П’ять наведених нижче зразків живопису – яскраві приклади того, як можна виручити нечувані гроші за будь-яку відверту мазанину (намальовану п’ятирічною дитиною або куплену на блошиному ринку, наприклад), придумавши для неї гучну назву, склавши неймовірну історію створення і виставивши на одному з найзнаменитіших аукціонів світу.

1. «Концепція простору, очікування» Лючіо Фонтана – 1,5 мільйона доларів


«Концепція простору, очікування» художника Лючіо Фонтана пішла з аукціону в Лондоні за півтора мільйона доларів. Це одноколірне полотно з поздовжніми прорізами. Питання на мільйон: чи зросте вартість цієї картини, якщо зробити в ній ще пару дірок?

2. «Без назви» Блинки Палермо – 1,7 мільйона доларів


Ця робота продана на аукціоні за 1,7 мільйона доларів. «Без назви», як і інші роботи Палермо – поєднання різнокольорових смуг. Один з художніх критиків описав цей твір мистецтва так: «Полотна Палермо дають глядачеві мало, якщо взагалі щось дають, видно лише невеликі зміни в тоні, немає мальовничих штрихів. Замість цього вони демонструють глядачеві чистий, нерозбавлений колір ». Браво! Це просто дивно, що хтось зміг дати опис такої небагатої на елементи роботі і навіть знайти в ній позитивні моменти!

3. «Картина (Собака)», Джоан Міро – 2,2 мільйона доларів


Ця робота Джоан Міро була продана на аукціоні за 2,2 мільйона доларів. Серед інших прекрасних робіт Миро ця здається нам аномалією. Важко зрозуміти, чому колекціонер купив цю картину – може, просто хотів отримати у власність частину спадщини великого майстра?

4. «Без назви», Сай Твомблі – 2,3 мільйона доларів


Ця картина Сая Твомблі продана за 2,3 мільйона доларів на аукціоні Крісті. Ця робота виконана кольоровими олівцями на папері, тобто приблизно так само, і тими ж матеріалами, якими в дитячому садку намагаються виводити перші літери. При косому погляді це схоже на те, як п’ятирічний малюк відпрацьовує написання букви «е», чи не так?

5. «Синій дурень», Крістофер Вул – 5 мільйонів доларів


Ну і наостанок картина з символічною назвою «Синій дурень» – гідне завершення цієї статті. Вона була продана на аукціоні за 5 мільйонів доларів з гаком. Складно утриматися від думки про те, що Крістофер, який спеціалізується в написанні слів на полотні, добре посміявся, коли ця картина була продана. Переконати когось купити картину з красномовним синім написом «Fool», це просто … браво, Крістофер!

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

Ні, ну я бачив і в нас на Віоліті подібні сучасні шедеври продають, але то хоч не за мільйони

2019-06-18
Рома
Відповіcти
0

«Синій дурень»- оце назва)))))))))))))))

2019-05-09
Танюшка
Відповіcти
0

Ну поясніть мені,за що люди платять такі гроші????7

2019-05-09
Ніка
Відповіcти
0

І я таких картин можу багато наваять, підкажіть на який аукціон везти))))

2019-05-09
Дарья
Відповіcти
0

Народ,що це,ви серйозноооо. Так і я так можу)

2019-05-09
Кіра
Відповіcти
0

Та ну ,це якийсь прикол????

2019-05-09
Дора
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: