Топ-10 цікавих фактів про фітнес

Здоровий спосіб життя обирає все більше людей. Щоб мати кращий вигляд і чудово себе почувати, багато з людей вибирає фітнес. Але, як і будь-якою справою, спортом потрібно займатися з розумом.

1. Навіть з нормальним рівнем метаболізму можна набрати до 10 кг на рік, якщо не займатися фізичною активністю і спортом. Більше половини тих людей, хто не займається фітнесом, не рятує навіть правильне харчування.

2. Тільки сильні транквілізатори і анестезія впораються з безсонням краще, ніж фітнес. Фізична втома після тренування набагато ефективніше будь-яких заспокійливих настоянок з аптеки.

3. Під час бігу наш організм відчуває не тільки навантаження, але і перевантаження. Так, в момент приземлення ступні відчувають в 7 разів більшу вагу тіла. Саме тому потрібно вчитися правильному бігу.

4. Ритмічна музика на 15% підвищує результативність тренувань. Ніякої магії тут немає, просто мозку легше зосередитися на техніці виконання вправ і не відволікатися на непотрібні думки.

5. Плавці-синхроністи завжди чують музику, під яку виступають. Її транслюють спеціальні динаміки, вбудовані в бортики басейну.

6. В середині минулого століття США охопило тотальне ожиріння нації. Хто б що не говорив, у цього явища був один потужний позитивний момент — саме завдяки товстуну і з’явився фітнес в його сучасному вигляді.

7. 100 мл міцного алкоголю знижують рівень тестостерону на 6,8%. Регулярне вживання шкодить не тільки здоров’ю в цілому, але і негативно позначається на зростанні м’язової маси.

8. Заняття йогою не тільки покращують якість сну, але і роблять сновидіння кольоровими. Деякі люди мають незвичайну особливістю взагалі не бачити сни — йога справляється і з цим феноменом.

9. Відмова від куріння підвищує витривалість організму вдвічі. Є і зворотна дія: вимотуючі тренування допомагають позбутися поганої звички, особливо багатокілометрові забіги на свіжому повітрі.

10. Якщо фітнес-браслет надіти в ранньому дитинстві, то до старості він покаже близько 150 млн кроків, або понад 110 тисяч кілометрів. Це майже третина відстані до Місяця.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Не зналаа ,що куріння помагає позбуться куріння. Клас. А от 150 млн кроків – ну це спірне питання, все залежить від того скільки ходить.

2019-06-05
Маргаритка
Відповіcти
0

Ще не баачила такого детального опису про фітнес,з уточненнями та поясненнями.

2019-06-05
Ірина
Відповіcти
0

Я не можу набрати за рік і 10 кгтому заздріть мені)))але це не означає,шо не треба займатися фітнесом.

2019-06-05
Мирося
Відповіcти
0

Без музона то не фiтнес, а знущання з органiзму)

2019-06-05
Алла
Відповіcти
0

Никогда не могла себя заставить делать хотя бы зарядку)))

2019-06-05
Рита
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: