Топ-10 продуктів харчування, які ростуть незвичайним чином

Чи часто ви замислюєтеся над тим, як ростуть в природі продукти, які виявляються на нашому столі? До якого виду рослин вони відносяться і як обробляються? Часом за найбільш звичними для нас речами ховається щось дивовижне і неймовірне. Шоколад, горіхи кеш’ю, чорний перець, міні-кукурудза, кориця, васабі, ананас, ківі, насіння кунжуту, спаржа. Чи знаєте ви, як вони ростуть?

1. Кеш’ю

Чому кеш’ю вважається найдорожчим сортом горіхів? А тому, що кожен горішок кешью – це насправді одне зернятко фрукта розміром з манго. Насіння звисає з нижньої частини плода в формі перевернутого серця. Обробка кеш’ю – досить складний процес, оскільки те, що ми вживаємо в їжу в якості горіха, укладено в двошарову оболонку. Яка, виявляється, містить токсичні масла, що за дією нагадують токсини отруйного плюща. Тому для того, щоб позбутися небезпечних речовин і отримати їстівну частину горіха, насіння потрібно добре просмажити.

Яблуко-кажу – фрукт із ніжною м’якоттю, яка володіє солодкувато-пряним смаком і, через високий вміст танінів, залишає в роті відчуття сухості (як після недостиглого банана). Фрукт дуже популярний в таких місцях, як Бразилія, де його вживають у свіжому вигляді або використовують для приготування соку, сиропу, вина і цукатів.

2. Міні-кукурудза

Міні-кукурудза не є новим сортом, як вважає багато людей. Насправді це звичайна кукурудза, яку зривають безпосередньо перед запиленням, коли вона ще не встигає дозріти. Урожай міні-кукурудзи можна збирати тільки після того, як стебло рослини досягне висоти близько 2-х метрів, тому навряд чи вона підходить для розведення у будинку на підвіконні.

3. Кориця

Кориця – внутрішня кора росте в субтропіках коричника цейлонського або коричного дерева, батьківщиною якого є Шрі-Ланка. Його часто плутають з Коричником Лоурейру, або в’єтнамською касією. Цікавим є факт, що сьогодні для комерційного виробництва переважно використовують кассію, тому більша частина кориці, яку ми купуємо на ринку, по суті є підробкою. Справжня кориця – більш ароматна і не така агресивна на смак, як в’єтнамська.

Цинамонові дерева можуть виростати до 15 метрів у висоту, але, як правило, в умовах розведення межа становить 2,5 метри. Для виробництва прянощів зазвичай використовують гілки рослини, які підтримують у вологому стані протягом 1-2 днів, щоб було легше відокремити кору від деревини. Потім відрізають листя і гілочки і обдирають зовнішню кору. Після цього приступають до видалення внутрішньої кори, роблячи довгі паралельні надрізи. У результаті виходять тонкі шари, які накладаються один на одного, утворюючи звичні палички кориці.

4. Шоколад (какао-боби)

Шоколад виробляють з висушених ферментованих бобів, які ростуть всередині плодів дерев какао. Стручки розміром від 17 до 35 сантиметрів, які за формою нагадують м’яч для гри в регбі, виростають прямо зі стовбура дерева або на величезних гілках. Всередині стручків знаходиться насіння, оточене солодкою м’якоттю світлого кольору, смак якої взагалі не має нічого спільного з шоколадом. У кожному стручку налічується приблизно по 30-50 насінь.

Спочатку колір насіння білий або блідо-ліловий, але в процесі сушіння і ферментування вони стають темнішими. Далі боби підсушують в духовці, подрібнюють в дробарці, щоб видалити тонку оболонку-шкірку, в результаті чого отримують ядра какао-бобів, які згодом застосовуються для виробництва різних шоколадних кондитерських виробів.

5. Васабі

Васабі – це корінь, який росте в прохолодних і вологих гірських районах або під пологом лісу в природних умовах. Штучно цю рослину вирощують в тіні в холодній проточній воді. Процес дозрівання може займати до 3-х років. Оскільки розведення васабі – дуже нелегка і витратна справа, більшість з так званого васабі, яке сьогодні продають на ринках – підробка. Насправді це суміш, що складається зі звичайного хрону, гірчиці і харчових барвників. Свіжий натертий корінь васабі зазвичай являє собою кремоподібну пасту і є невід’ємним інгредієнтом для приготування суші.

Справжній васабі можна знайти тільки в Японії. Тут він дуже дорогий, оскільки вирощується природним способом.

6. Ананас

Ананаси вирощувати на диво легко. Оскільки в них немає насіння, потрібно просто зрізати верхівку будь-якого плоду і посадити її. Також можна посадити відростки або бічні пагони. Рослини ананаса не вимагають багато води і можуть виростати в малородючих грунтах і в звичайному горщику або діжці. Рослина ананаса має короткий міцний стовбур, покритий довгими м’якими, як віск, голочками. Сам фрукт росте вертикально, і кожна рослина дає тільки один плід.

Процес вирощування і отримання плодів ананаса займає від 12 до 24 місяців, в залежності від того, яку частину рослини ви посадили. Проте, якщо у вашому саду є кілька ананасів, вони самі по собі легко розмножаться, забезпечивши вас урожаєм фруктів на довгі роки. Батьківщиною ананасів вважається Бразилія і Парагвай, але завдяки корінному населенню вони широко поширилися по всій Південній і Центральній Америці і Вест-Індії. Колумб привіз фрукти в Іспанію, де вони надбали величезну популярність серед моряків, які використовували ананаси як засіб від цинги. Згодом про них дізнався весь світ.

7. Ківі

Батьківщиною ківі є Китай, а не Нова Зеландія, звідси і назва – «китайський агрус». У Новій Зеландії вони з’явилися у 1904 році. Туди їх привезла директриса однієї з місцевих шкіл після поїздки в Китай, і вже до кінця Другої світової війни ківі стало головною експортною культурою країни.

Насправді ківі – це ягода, яка, як виноград, зростає на кучерявій лозі. Чоловічі і жіночі рослини слід садити близько один до одного, щоб вони давали плоди. Ківі дуже чутливо до змін погодних умов: при різкій зміні температур рослина може загинути. До того ж існує проблема з його запиленням, оскільки бджоли знаходять квітки ківі не особливо привабливими.

8. Насіння кунжуту

Рослина кунжут є найдавнішою з відомих культур, вирощуваних людиною. Вирощувати його почали ще 5000 років тому. Насіння кунжуту були популярні серед римських воїнів, які вживали їх для відновлення сил. Висота дорослих рослин кунжуту становить 1,5-2 метра; у них широке листя і величезні, схожі на дзвіночки квіти, всередині яких і знаходяться насіння. Їхній колір залежить від виду рослини. Кунжутне насіння і олію використовують в різних цілях по всьому світу.

9. Спаржа

Вирощування спаржі – процес трудомісткий і довготривалий. Потрібно буде близько двох років, щоб маленьке насіннячко перетворилося в зрілу рослину. Спаржа – рослина багаторічна, здатна жити більше 20 років. Урожай спаржі можна збирати, коли стебла досягнуть діаметра звичайного олівця.

10. Перець

Перець – найпоширеніша і найвідоміша пряність у світі, але чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чим відрізняється чорний, білий, зелений і рожевий перець? Багато хто вважає, що вони ростуть і виглядають як намистини Шамбал, але вони зовсім на них не схожі. Хоча…

Чорний перець – це вічнозелена витка рослина з темно-зеленими овальними листям. У штучних умовах його вирощують на деревах або решітках. Зі стебел рослини звисає грона кулястих плодів-кістянок, які спочатку мають зелений колір, але в міру дозрівання стають темнішими і набувають більш виражений аромат. Якщо їх зірвати ще недозрілі, тоді смак буде не гострим, а скоріше м’яким, освіжаючим. Але найчастіше плоди збирають, коли вони почорніють – це і є всім відомий чорний перець горошком. Білий перець – це той же чорний перець, тільки трохи перезрілий. Коли з плоду видаляють чорну оболонку, залишається тільки біла серцевина. Білий перець за смаком – менш гострий, ніж чорний, але більш насичений по аромату.

Рожевий перець – плоди зовсім іншої рослини, відомої як бразильське перечне дерево. Це високе дерево з гілками, що відвисають, на яких ростуть грона яскраво-рожевих зерен. Вони не такі гострі на смак і мають приємний цитрусовий аромат.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Багато новинок,я б сказала, основна маса переліченого – це овость. Ну какао-боби жа і кукурудза відомі. Класна підбірка.

2019-05-07
Софі
Відповіcти
0

Точно – Ківі похоже на агрус,тепер копія,а так і не догадалася б)

2019-05-07
Кама
Відповіcти
0

Вік живи-вік учись!

2019-05-07
Ганна
Відповіcти
0

кеш’ю “злі” на вид)))

2019-05-07
Соня
Відповіcти
0

ніколи не думав, що ківі з Китаю…

2019-05-07
Олег
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: