Топ-10 незвичних додатків для вашого смартфону

Кожен з нас використовує можливості свого смартфону по-різному: це залежить від виду діяльності, кола вирішуваних задач, інтересів та інших факторів. Хтось, як і раніше, задовольняється лише телефонними можливостями пристрою, інші – поєднують голосову комунікацію зі спілкуванням у соціальних мережах, веб-серфінгом та іграми, а хтось щосили застосовує гаджет для зйомки фото та відео, навігації, проведення банківських операцій, читання книг. Сфера застосування мобільної техніки величезна, однак мало хто здогадується про існування в магазинах додатків Google Play та App Store продуктів, які дозволять поглянути на звичні пристрої з абсолютно іншого боку та повністю розкрити закладений в них потенціал. Зацікавлені? Тоді переходимо до ілюстрованого огляду найнезвичніших мобільних додатків. 

Для iPhone та iPad існує величезна кількість корисних та потрібних додатків, які допомагають впоратися з повсякденними задачами. Однак, є й незвичні та кумедні, на перший погляд, які здатні потішити та нададуть вашому гаджету індивідуальності.

 1. Drunk Dialer

Не рідко, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, деякі користувачі починають дзвонити тим, чий номер на тверезу голову ніколи б не набрали. Адже записна книжка зберігає не лише номери близьких та друзів, а ще й колег та колишніх прихильників або прихильниць, з якими розійшлися «на ножах». А скільки цікавих думок хочеться донести співрозмовнику, перебуваючи під впливом алкоголю. Для таких випадків існує додаток «Drunk Dialer» («П’яний дзвінок»), який створено для того, щоб не дозволити користувачу зателефонувати. Телефон чуйно реагує на нечіткі команди, надмірну тряску та не зовсім адекватну поведінку власника, програма автоматично визначає ступінь нетверезості користувача та блокує всі вихідні виклики. Тому для тих, хто помічав за собою непереборне бажання здійснити дзвінок іншому абоненту в стані алкогольного сп’яніння, рекомендуємо встановити та запустити додаток «Drunk Dialer» перед тим, як черговий тост стане приводом для підняття келиху.

 1. EggPro

Набридло починати свій день з вареного яйця, готовність якого не задовольняє ваших очікувань? Тоді додаток «EggPro» – чудове рішення для вас. Це інтелектуальний таймер для варіння яєць, який робить цей процес справді простим. Дайте відповідь на кілька простих запитань і додаток сам розрахує точний час приготування з точністю до секунди.

Особливості:

 • Вибір розміру яйця;
 • Вибір розміру каструлі ;
 • Вибір ступеню приготування;
 • Вибір початкової температури води – холодна чи гаряча;
 • Зручний та продуманий інтерфейс;
 1. Flush – Toilet Finder & Map

Цей додаток, як і «EggPro», отримав високу оцінку від користувачів:  4,6 зірок з 5 можливих. Судячи з усього, недаремно: він дозволяє знаходити (і підказує де) громадські туалети в різних куточках світу, починаючи від Лондону та Нью-Йорку та закінчуючи Москвою та Києвом.  Є програми корисні, цікаві, а є по-справжньому практичні. Частіше за все природні потреби людині вирішуються пошуком якогось бару або мережевого ресторану. Але що робити, коли туалети розташовані далеко не на кожному розі? «Flush – Toilet Finder & Map» пришвидшить пошук та покаже маршрут.

 1. Watermelon Prober

Цей додаток дає змогу, як запевняють розробники програми, визначити ступінь зрілості кавуна. Алгоритм роботи наступний: покладіть ваш пристрій з активованою на ньому програмою на кавун та декілька разів постукайте по ягоді з інтервалом в три секунди. Додаток проаналізує звук та винесе свій вердикт. Врахуйте, що кінцевий результат може бути неточним, тому для точності рекомендується провести декілька перевірок одного й того ж кавуна.

 1. Human-to-cat Translator

«Human-to-cat translator» – кумедний додаток, який здивує вашого домашнього улюбленця. Він дозволяє вам спілкуватися з котом його мовою. В цілому, додаток являє собою набір кнопок з різними «мяу». Ці звуки, безперечно, привернуть увагу вашого вихованця. Не можна сказати, що вам вдасться скликати всіх навколишніх котів на вечірку, але цей додаток точно здивує вашого котика. Слід зазначити, що додаток має певні «дивацтва», які полягають у реакції котів на видозмінену людську мову. Більшість тварин зляться, кусаються та планують втечу. Інші коти навпаки – стають лагідними, навіть якщо раніше за ними така поведінка не спостерігалася.

На даний момент для операційної системи Android також створена велика кількість найрізноманітніших додатків. Кожна людина без зусиль може знайти програму, яка задовольнить саме її потреби. Тож, перед вами дивовижні, часом дивні, Android-програми.

 1. Sounds Grate

Додаток являє собою збірку огидних звуків: дряпання скляної поверхні або шкільної дошки, звук неналаштованих музичних інструментів і т. д. Розробники програми радять використовувати додаток в першу чергу для розіграшу друзів та знайомих.

 1. Im2Calories

Експериментальний додаток компанії Google, який дозволяє визначити калорійність їжі по фото. За словами розробників, задіяні у програмі технології штучного інтелекту дають змогу з високою точністю визначити тип продукту, який входить до складу страви, інгредієнти та розмір порції, а потім на основі отриманої інформації робити висновки про кількість калорій, яку містить страва. При цьому зовсім не обов’язково, щоб знімок був високої якості – досить навіть фото з Instagram.

 1. Ink Hunter

Програмний продукт для віртуальної примірки татуювання перед відвідуванням тату-салону. Завдяки підтримці технологій додаткової реальності додаток дозволяє попередньо побачити як виглядатиме татуювання на тілі або інше тату в різних ракурсах. У програмі передбачений набір ескізів тату на будь-який смак, є можливість завантаження зображень користувача.

 1. Anti-Mosquito

Наступає літо і на вулиці з’являються набридливі комахи всіх часів та народів – комарі. Для їх відлякування і був створений спеціальний додаток «Anti-Mosquito». Він містить у собі великий набір звукових частот, які дозволяють вибрати дійсно робочий варіант. Задайте високий, невловимий для людського вуха звук (від 19 кГц) та додайте гучності. Однак перед цим переконайтеся, що ваш смартфон здатний відтворювати ультразвук.

 1. Run Pee

Додаток для любителів кіно. «Run Pee» підкаже момент, у який тобі краще за все піти в туалет під час перегляду фільму в кінотеатрі, аби не пропустити щось важливе. Щоправда, додаток міжнародний, але найголовніші блокбастери в ньому присутні. Просто уяви, що ти шепочеш в темряві кінозалу друзям або дівчині, з якою пішов на фільм: «Вибач, я відійду, додаток говорить, що мені час до туалету» 😉

Ось ви і дізналися про незвичні додатки до смартфону. Саме час спробувати один з них на практиці. Хто знає, можливо, якийсь із них завоює вашу любов та визнання.

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

Там еще есть приложение с помощью которого можно кросовки мерять. Просто камеру наводишь на ногу и выбираешь модель кросовка – а приложение показывает как бы они смотрелись на тебе.

2019-04-21
Олег
Відповіcти
0

Дожилися,вже яйця без смартфона не зварять. Не смішіть мої труси)

2019-04-15
Валя
Відповіcти
0

Яйця ладно,ну кавун)))))

2019-04-15
Зіта
0

Правда оце стільки примочок можна установить на телефон?).Вроді ж номальні,але звучать смішно. Подивимося на практиці.

2019-04-15
Дашка
Відповіcти
0

Про кавун якийсь лохотрон. Яке постукай.

2019-04-15
Дора
Відповіcти
0

«Drunk Dialer» – Оце прикол)) Це ж треба))А якшо я пя’яний чітко говорю і не тремтять руки)))

2019-04-15
Діма
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: