Топ-10 незвичайних будильників

Любите поспати подовше, а у потрібний день будильник не в змозі підняти вас з ліжка? Тоді пропонуємо до вашої уваги підбірку з 10 незвичайних будильників, які точно не дадуть вам «повалятися ще декілька хвилин».

  1. Безшумний будильник

Набрид різкий звук будильника у найприємніший момент сну? Як щодо того, щоб спокійно прокинутися без жодного звуку? Знайшлися розумні люди, яким на думку спала ідея створення абсолютно беззвучного будильника, як би дивно це не звучало. Як же він працює? Перед сном ви надягаєте на палець бездротове кільце з вбудованим вібромотором, який у потрібний момент починає працювати. Щоб вимкнути його, достатньо трохи смикнути рукою, однак якщо після цього ви не встаєте — мотор через певні проміжки часу вмикається знову, тільки от з кожним разом доводиться все сильніше і сильніше трясти рукою, щоб він вимкнувся. Надзвичайно дієвий спосіб, щоб не проспати, чи не так?

  1. Wi-Fi Donation Alarm Clock

«Якщо ти проспав — отже програв» (в оригіналі «If you snooze — you lose»). Ця відома фраза, мабуть, натхнула винахідливих проектувальників цього оригінального будильника. Він через Wi-Fi з’єднується із вашим рахунком у банку, жертвуючи організації певну кількість ваших реальних грошей кожен раз, коли вам захочеться ще трохи подрімати.

  1. «Беконовий» будильник

Як вважаєте, гарний сніданок — досить вагомий привід, щоб прокинутися раніше? Тоді вам може сподобатися будильник «Wake n’Bacon». Він будить вас заманливим ароматом бекону, перед яким просто неможливо встояти (у нашому випадку — влежати). Головне не забути ввечері покласти у будильник заморожену скибку бекона — тоді вранці, за 10 хвилин до бажаного часу, будильник почне готувати вам смачний і ароматний сніданок. Тож, коли ви почуєте сигнал будильника — це свідчитиме не лише про те, що час прокидатися, а й про те, що ваш сніданок готовий!

  1. Літаючий будильник

Ви такий «сонько», що потребуєте чогось дійсно ефективного, щоб не проспати? Завдяки літаючому будильнику «Blowfly Alarm Clock» ви завжди вставатимете вчасно! У призначений час будильник починає голосно дзвеніти, а верхня його частина з пластмасовим пропелером летить далеко нагору, тож єдиний спосіб змусити будильник замовкнути — швидко вистрибнути з ліжка, схопити пропелер і засунути його назад у годинник.

  1. Будильник-скарбничка Banklock

Цей будильник не тільки будить вас, але й допомагає заощадити трохи грошей. Banklock дзвонитиме, доки ви не дасте йому монетку.

  1. Будильник «Обережно — бомба!»

Вам подобаються бойовики? Що ж, з японським будильником «Dangerbomb» ви кожного ранку почуватимете себе справжнім Джеймсом Бондом. Адже щоб змусити будильник стихнути, необхідно у правильній послідовності з’єднати сині, жовті та червоні дроти. Якщо ж вам це не вдасться — миттєво прогримить фальшивий, але від того не менш неприємний звук вибуху.

  1. Будильник Дарта Вейдера

Усім прихильникам «Зоряних війн» присвячується. Цей будильник не тільки незвичайно виглядає, а й володіє набором деяких цікавих функцій, наприклад, показ часу в очах, AM/FM тюнер і три звукових ефекти, які змусять вас прокинутися.

  1. Будильник-килимок

«Встати, щоб прокинутися». Цей цікавий будильник можна вимкнути, лише наступивши на нього. Звичайно, це все ж таки годинник, тож у килимок вбудований невеликий LCD-дисплей, який вказує час.

  1. Clocky

Коли вранці, при перших сигналах будильника, ви натискаєте кнопку, щоб він затих — Clocky зістрибує з тумбочки і починає кататися кімнатою у пошуках місця, де б він міг від вас заховатися, наприклад під шафу або під ліжко. Тож, коли він дзвонитиме знову — вам доведеться встати і знайти його для того, щоб вимкнути. До того ж, кожного дня Clocky знаходить нове місце, тож звикнути і кидати капцем туди, куди він приїздить — не вдасться.

  1. «Кидальний» будильник

Кожного ранку, коли починає дзвонити будильник, вам хочеться взяти його і жбурнути через всю кімнату? Гарні новини! Цей чудовий будильник розроблений саме для цього. Адже виключити його можна, лише вдаривши по ньому або кинувши кудись подалі.

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

Тематика аж зашкалює)))

2019-06-06
Русік
Відповіcти
0

Таку бомбу підкладеш,приймуть за справжню

2019-06-06
Валя
Відповіcти
0

Оце в людей бурна фантазыя, це ж таке придумать!

2019-06-06
Рита
Відповіcти
0

Подаруйте менi хтось такий будильник.

2019-06-06
Танюшка
Відповіcти
0

Оце можна комусь подаруночок пiдсуетить))))

2019-06-06
Настя
Відповіcти
0

Оце будильнички))))Супер. Особенно тойq що грошi в банк вiдправля

2019-06-06
Марина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: