Топ-10 неймовірно красивих птахів

Дуже складно уявити наше життя без літаючих яскравих пернатих, що щебечуть в лісах, полях і які вселяють в наше життя гаму позитивних емоцій і позитивного світосприйняття. Птахи – одні з найцікавіших і дивовижних створінь на Землі.

  1. Лорієві папуги

Забарвлення папуг цього виду різноманітне, і буквально всі кольори веселки присутні в ньому. Навколишнє середовище лорієвих папуг – Австралія, Нова Гвінея, Індонезія і Філіппіни. Кажуть, що кожну весну пташки починають падати, що змушує австралійців носити їх у ветклініки.

  1. Американська пустельга

Цей вид птахів поширений на усій Західній півкулі: від Канади до Фолклендських островів. Це – один з найбільш витончених і маленьких хижих птахів у світі.

  1. Атлантичний тупик

На берегах Північної Атлантики можна зустріти колонії атлантичного тупика. Ці птахи харчуються дрібною рибою і морськими безхребетними. Назва була дана цим птахам через їхню надмірну довірливість. Велика кількість особин атлантичного тупика була знищена людиною.

  1. Вінценосний журавель

Цей романтичний птах мешкає в Західній і Східній Африці. Під час залицяння птахи виконують своєрідний танець, що включає підстрибування, перебігання, ляскання крилами, похитування головою.

  1. Червоний кардинал

Цього птаха можна зустріти в східних штатах США, південно-східній Канаді і Мексиці. Самець має яскраво-малинове забарвлення з чорною «маскою» на обличчі. Самка ж – сірувато-коричневого кольору з червоними пір’ям на крилах, грудей і чубку.

  1. Зимородок

Досить поширений вид птахів. Лапки зимородка настільки короткі, що не дозволяють переміщатися по землі, тому представники цього виду переміщаються за допомогою крил на недалекі відстані. Яскравість оперення птахів досягається за рахунок заломлення світла пір’ям. Не дивлячись на поширеність виду, ці птахи люблять усамітнення, і їх дуже важко побачити.

  1. Червоний ара

Цар папуг не може похвалитися щасливою долею. З давніх-давен на них полювали індіанці. М’ясо ари використовували в їжу, а пір’я – для прикраси і оперення стріл.

  1. Мандаринка

Птах сімейства качиних любить сидіти на гілках дерев і прибережних скелях. Володіє швидким і маневреним польотом, легко злітаючи, часом відразу вгору. Мандаринка внесена до Червоної книги Росії. Полювання на неї заборонене. Птахів цього виду розводять в парках як декоративних.

  1. Райська танагра

Навколишнє середовище – Східна Колумбія, Болівія, Бразилія, Французька Гвіана та Гайана. Забарвлення птиці досить специфічне: салатова мордочка, блакитна грудка, фіолетове підборіддя.

  1. Павич

Єдиний птах з цього списку, який був одомашнений людиною. Відмінною особливістю самця є сильний розвиток верхнього пір’я, яке часто приймають за хвіст. До павичей трепетно ​​ставляться на Заході, їх шанують на Сході. В індійській міфології, коли дві іпостасті бога Вішну – Крішна і Радха – танцюють і бавляться у вічній радості любові, на них дивляться павичі.

Залишити відповідь
Коментувати

10 Коментарі

Красота!!!

2019-05-05
Відповіcти
0

Тупики рулят!

2019-05-03
Олег
Відповіcти
0

Так це у павліна не хвіст, оце новость.І тільки у самця?)))

2019-05-03
Валерія
Відповіcти
0

Які гарнюні,які яскраві)))А можна таких папуг вдома тримати?

2019-05-03
Артемія
Відповіcти
0

А чого папуги весною падають? шо їм не так?

2019-05-03
Анна
Відповіcти
0

Папуги стрибають з гілки на гілку, а потім звалюються з дерев просто під ноги. У них проблеми з координацією

2019-05-03
Марія Мигаль
0

))))))))оце прикол))))чого ото стрибать,дивилися б на інших і вчилися на їх помилках))))

2019-05-03
Анна
0

Вони такі всі гарні,але коли бачиш на вулиці якусь таку красоту,то так важко її роздивиться,бо не підпускає до себе.

2019-05-03
Оля
Відповіcти
0

А де Ви у Полтаві бачили червоного ару, чи мандаринку?)))

2019-05-03
Саха
0

Саха, я писала узагальнено про птахів)))Не чепляйтеся до слів(

2019-05-03
Оля
0

Останні новини:

Читайте також: