Топ-10 найвідоміших у світі готелів з привидами

У цій статті ви знайдете список з десяти готелів, розташованих у різних куточках світу. Зовні це звичайні, нічим непримітні будівлі, але тут систематично спостерігаються різні паранормальні явища. 

1. «Челсі», Нью-Йорк

Будівництво готелю «Челсі» в Нью-Йорку почалося в 1833 році і завершилося в 1835 році. Тут завжди любила жити місцева богема — художники, письменники і музиканти. Але в історії цей готель більше відомий як місце, де помер від передозування наркотичними речовинами басист «Sex Pistols» Сід Вішес і впав у кому поет Ділан Томас. Постояльці цього закладу кажуть, що часто бачать їхні душі, котрі блукають коридорами і залами готелю. Крім цього, тут самі собою спалахують і гаснуть лампочки освітлення. На даний момент проводяться роботи з реконструкції, тому готель закритий.

2. «Talbot Oundle»

Готель «Talbot Oundle» розташовується в стінах реконструйованого замку одинадцятого століття Фотерінгей. У 1587 році тут була засуджена й страчена претендентка на англійський престол — Марія Стюарт. Коли на сходах дубової драбини, що збереглася ще з часів будівництва старого замку, виникає примара королеви, навколо самостійно починають переміщатися меблі і падає зі стіни її старовинний портрет.

3. «Castello Della Castelluccia»

Готель «Castello Della Castelluccia» в Римі — це замок одинадцятого століття, що піддався капітальному ремонту. Він часто служив будинком для найвпливовіших італійських аристократів. Але всі постояльці в один голос стверджують, що за старим садом біля готелю бродять три привиди. Один з них імовірно належить імператору Нерону.

4. «Queen Mary»

Лайнер «Queen Mary» був побудований для подорожей високопоставлених осіб і різних знаменитостей. Але під час Другої Світової війни корабель був переобладнаний у плаваючий шпиталь. Після закінчення військових дій лайнер знайшов колишню велич і славу. У 1967 році його списали, і він став служити готелем на воді. Але на борту величезного лайнера неодноразово гинули люди навіть у мирний час. Багато хто бачив тут примарну дівчину в купальному костюмі 1930 року, яка прогулювалася вздовж бортика басейну, і чули ночами жахливі, моторошні крики і голосіння. Місцева адміністрація не приховує факту наявності в готелі потойбічних істот і навіть проводить екскурсії по місцях, де найбільш часто можна їх побачити.

5. «Akasaka Weekly Mansion»

Більшість гостей японського готелю «Akasaka Weekly Mansion» розповідають, що під час сну у них виникало почуття, що їх торкалася чиясь безтілесна рука, і про дивні примарні тумани.

6.«Fairmont Banff Springs»

Канадський готель «Fairmont Banff Springs» розташований високо в горах і зовні нагадує старовинний середньовічний замок. Адміністрація готелю категорично заперечує факт існування у них будь-яких примарних істот. Але постояльці стверджують зворотне і часто розповідають про двох привидів: дівчину у весільному вбранні і старого сивого посильного.

7. «Russell»

Готель «Russell» в Австралії має вельми темне минуле. Він був і шпиталем під час смертоносних епідемій віспи і бубонної чуми, і гуртожитком для моряків, і житловим будинком. Зараз це гарний і сучасний готель. Але всі люди, яких селили тут у восьмому номері, скаржаться на чиюсь потойбічну присутність і на те, що по ночах над ними нависає щось темне. Також відомі історії про привидів повій, які гуляють по коридорах будівлі.

8. «Grand Hyatt»

Для будівництва готелю «Grand Hyatt» (Тайвань) було вибране вельми невдале місце — на місці колишньої японської в’язниці і таборів для військовополонених часів Другої Світової. Навіть актор Джекі Чан, який одного разу оселився тут, скаржився на появу серед ночі безтілесної істоти.

9. «Ballygally Castle»

«Ballygally Castle» побудований в 1625 році і належав багатьом впливовим людям перш, ніж стати готелем. Але і в його історії є «темні плями». Один з колишніх власників замку Джеймс Шо заточив свою дружину у вежу замку і залишив помирати там бідолаху голодною смертю. Щоб уникнути такої жорсткої долі, жінка вистрибнула з вікна. Причина, по якій Джеймс Шо так вчинив зі своєю дружиною, достеменно невідома. За однією з версій, це стало покаранням за зраду, за іншою — за відсутність у пари спадкоємця чоловічої статі. Але з тих пір дух жінки часто блукає коридорами будівлі і стукає в зачинені двері кімнат. Гості готелю також розповідають, що часто чують веселий сміх дітей в найнесподіваніший час і бачать ще одного привида — жінку у красивій елегантній сукні.

10. «Le Pavillon»

Витончений і розкішний готель «Le Pavillon» в Новому Орлеані став домівкою як мінімум для трьох привидів — бабусі в чорній сукні, плаксивого підлітка і веселого бешкетника-хіпі, який ночами стягує зі сплячих постояльців ковдру.

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

Дуже пізнавальні підбірки в топах

2019-05-13
Кайра
Відповіcти
0

Там влаштовують якісь спецефекти? чи тільки на словах. Хотілося б пожахаться вночі.

2019-05-13
Діна
Відповіcти
0

«Grand Hyatt» якось не вписується по дизайну в загадковість теми.

2019-05-13
Лілі
Відповіcти
0

Оце б на кораблик з привидами)))) Друзів полякать,якщо привидів там нема)))

2019-05-13
Макс
Відповіcти
0

Як інтересно,я б туд поїхала,щоб відчуть про шо йде мова. Ну так ,сказать шо вірю….ні

2019-05-13
Юстина
Відповіcти
0

особисто я в це не вірю)) цікаво почути інші думки..

2019-05-13
Олег
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: