Топ-10 найкрасивіших сіл у світі

Рідко буває, що люди, які живуть у великих містах, почувають себе щасливими. Мегаполіс прекрасний безліччю варіантів вибору де відпочити, де вчитися, де працювати, де харчуватися і як, але серед цього достатку так мало чогось справжнього. Рідко люди з маленьких сіл та містечок хочуть поїхати до великого міста.

Головне багатство маленьких містечок — люди і природа. Тут панує здорова атмосфера, місцеві звичаї, які, на жаль, забуті у великому місті. Село — маленьке місто, де менше населення, чистіше повітря, їжа корисніша, а люди добріші. Таких сіл багато у світі, але є найкрасивіші, які описані у цій статті.

  1. Хускар, Іспанія

Маленьке містечко у провінції Малага, розташоване на півночі Іспанії. Населений пункт знаходиться на відстані 113 км від міста Малага і всього у 22 км від Ронди. Хускар маленьке мальовниче село площею 33 км2. Його особливістю можна вважати тематичність містечка. До 2011 року всі будинки були білими. Потім для зйомок фільму про смурфиків будівлі перефарбували у блакитний колір. Жителі вирішили залишити все так, як є. Погода тут дуже сприятлива, тому за останні півроку Хускар прийняв 80 000 допитливих туристів.

  1. Рейне, Норвегія

Маленьке чарівне село Рейне розташоване у Норвегії. Його площа лише 0,29 км2, а населення близько 350 чоловік. Особливість цього фантастичного місця живописність пейзажів, красиві будиночки та сніг на вершинах гір. Тут туристи відчувають спокій та умиротворення. Багато хто вважає, що саме це село найкрасивіше місце планети.

  1. Сіді-Бу-Саід, Туніс

Туристи називають це місце «біло-блакитний рай». Це пояснюється архітектурою маленького містечка. Воно розташоване на вершині пагорбу. Маленькі білі будиночки, блакитні красиві віконниці, дерева, що квітнуть цілий рік, створюють особливу, романтичну атмосферу. Населення села приблизно 6 000 чоловік.

  1. Венген, Швейцарія

Чудовий приклад абсолютно альпійського села Венген. Населення 1300 чоловік, але у зимовий період число зростає до 10 000, а у літній до 5 000. Площа села — майже 36,4 км2. Історія починається з 13 століття, однак перших туристів Венген зустрів у 19-му. Взимку і влітку у Венгені триває туристичний сезон із масовими культурними заходами. Особливістю села є повна відсутність автомобільних доріг, як і самих автомобілів.

  1. Сіракава-го, Японія

Сіракава-го історичне село Японії, розташоване у гірському районі. Це красиве село, площею 356 км2 , має населення 1 800 чоловік. Завдяки своїй історії занесене у список ЮНЕСКО, як видатний приклад пристосування традицій народу до сучасних соціальних та економічних стандартів. Особливістю цього села є маленькі класичні будинки і рисові тераси. Погода тут сприятлива цілий рік.

  1. Бурано, Італія

Бурано острівний квартал Венеції у північній Італії. Від центра міста до острова — 7 км. Його населення 3 000 чоловік. Особливістю села вважають яскраво розфарбовані будинки та виробництво венеціанського мережива за особливими технологіями. Це маленьке містечко виживає за рахунок туристів, яких тут зазвичай більше, ніж місцевих жителів.

  1. Бібурі, Англія

Історичне живописне село Бібурі розташоване по обидва береги ріки Колн. Площа села приблизно 6,5 км2. Бібурі приймає 1 000 туристів кожен рік. Це село зберегло всю історичну цінність. Тут немає громадського транспорту і модних новобудов. Особливість цього села — час. Здається, ніби тут він зупинився. Побудовані у 17 столітті будинки приваблюють романтиків всієї планети настроєм, а творчих людей — натхненням.

  1. Гальштат, Австрія

Площа Гальштата 60 км2, а населення складає 923 людини. Історія бере свій початок ще з 5 століття. Містечко популярне не лише своєю красою, а й виробництвом солі. Своїх туристів Гальштат почав приваблювати відносно нещодавно: близько 100 років тому. Особливість містечка — живописні місця, соляні шахти, де температура повітря не перевищує 6°С, і альпійське повітря.

  1. Ія (Оя, Ойя), Греція

Його площа не перевищує 12,4 км2, а населення —3 400 чоловік. Село наповнене старими млинами, сходами, куполами та арками. Тут на кожному кроці можна побачити маленькі готелі (іноді на одну сім’ю) і міні-будиночки для молодят. Особливістю можна назвати знамениті заходи Сонця, які видно з західної частини села з видом на залив Аммуді. А повна тиша тут пояснюється цілковитою відсутністю автомобільного руху.

  1. Ез, Франція

Площа цього старовинного села 9,47 км2. Населення складає близько 2 536 чоловік. Вся архітектура виконана у старовинному стилі. Особливістю села можна назвати його незвіданість туристами, оскільки дістатися туди досить непросто. Старовинна архітектура, церкви та чудовий тропічний сад розташовані у руїнах замка.

Залишити відповідь
Коментувати

7 Коментарі

Туніс якийсь не сільський)

2019-06-12
Павліна
Відповіcти
0

В моїй уяві найкрасивіше село виглядає інакше , але й тут гарно.

2019-06-12
Лєра
Відповіcти
0

Завжди любила села,а от іноземні так вообще які гарні, колоритні,аж пахне історією та традиціями. Люблю мандрувати такими місцями.

2019-06-12
Олена
Відповіcти
0

Іспанія така одноколірна. Иак круто виглядає. А люди теж ходять в однаковому одязі.

2019-06-12
Софія
Відповіcти
0

А чого нема України(показать ніого.

2019-06-12
Настя
Відповіcти
0

Знайдiть фото карпатьских сел – буде не гiрше, можливо навiть краще! Треба любити свою землю, свою рiдну природу…

2019-06-12
Соломiя
1

Які ж вони всі різні й неаповторні!!!

2019-06-12
олеся
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: