Топ-10 найбільш живописних корабельних аварій

Всі ми знаємо про «Титанік», але як багато кораблів спочивають зараз на дні океану? За оцінкою ООН, більше трьох мільйонів кораблів, які зазнали катастрофи, знаходяться у глибинах морів та океанів. Парадокс! Річ, яка була створена для того, щоб плавати на поверхні води, тепер спочиває на морському дні. Але старі кораблі також можуть бути знайдені на пустельних пляжах, коралових рифах посеред океану, безлюдних островах та інших віддалених місцях. У цій підбірці ви побачите найбільш живописні залишки кораблів серед тих, які можна спостерігати на поверхні.

  1. Корабель «Дімітріос», Греція

Дімітріос зазнав катастрофи у мальовничому місці, його іржаві залишки спочивають на важкодоступному піщаному пляжі біля берегів Греції. За чутками, це судно використовувалося для перевезення контрабандних цигарок з Туреччини до Італії.

  1. Корабель «SS Ayrfield»

Судно було побудоване у Великобританії у 1911 році, а у 1912 вирушило у Сідней. Корабель використовувався для транспортування припасів американськими військами під час Другої Світової війни. Історія змовчує, що саме трапилося із кораблем, але, швидше за все, його просто покинули і занедбали.

  1. Корабель «Едуард Бохлен», Намібія

Корабель сів на мілину недалеко від узбережжя Намібії 5 вересня 1909 року. Зараз море вже відступило, і залишки корабля спочивають у піску на відстані кілометру від берегової лінії.

  1. Корабель «World Discoverer», Соломонові острови

Прихований у віддаленій затоці Соломонових островів, круїзний корабель «World Discoverer» лежить на боці і повільно іржавіє. Побудоване в 1974 році, судно 25 років відслужило вірою і правдою своїм господарям. У квітні 2000 року воно зіткнулося з рифом біля Соломонових островів. Капітан передав сигнал про допомогу і всі пасажири були врятовані, а судно транспортоване до берега, де покоїться і досі.

  1. Корабель «Gallant Lady», Багами

Колись чудова «Галантна леді» тепер проіржавіла і мирно спирається на скелястий берег у райському куточку південної частини Північного Біміні на Багамах.

  1. Корабель «Америка», Канарські острови

Океанський лайнер «Америка» був побудований у 1940 році. Після довгої та успішної кар’єри зазнав катастрофи біля берегів Фуетевентура у 1994 році і не підлягав відновленню. У квітні 2007 року правий борт нарешті відломився і обидві частини корабля пішли під воду. На даний час лише декілька метрів корпусу видно над рівнем моря.

  1. Кабо де Санта Марія

«Кабо де Санта Марія» — вантажне судно, зруйноване у 1968 році на острові Боавішта. Зараз залишки цього корабля є символом Боавішти і Кабо-Верде, джерелом натхнення для художників і туристів. Відвідування місця катастрофи є невід’ємною частиною будь-якого туристичного туру Боавіштою.

  1. Корабель «Панагіотіс»

Залишки корабля Панагіотіс знаходяться на одному з найкрасивіших пляжів світу, на грецькому острові Закінф — найпівденнішому з Іонічних островів. У судна дуже цікава історія, протягом багатьох років його використовували для перевезення контрабанди. Сама бухта, в якій сьогодні спочиває корабель, має неофіційну назву «Бухта Контрабандистів».

9. Корабель «Мурманськ», Норвегія

Лінкор «Мурманськ», довжиною в 200 метрів, належав російському флоту і сів на мілину в 1994 році біля берегів Норвегії. Зараз судно є місцевою визначною пам’яткою, що приваблює туристів.

10. Корабель «Олімпія», Греція

Це корабельна аварія сталася у невеликому затоці лівером на грецькому острові Аморгос. Судно Олімпія сіло на мілину в 1979 році, обійшлося без жертв.

Залишити відповідь
Коментувати

7 Коментарі

А підберіть найгучніші катастрофи на кораблях,недавно чула про затонувший корабель з 7-ма свадьбами.

2019-06-11
Аніта
Відповіcти
0

Цікаво,а в цих місцях відпочивають люди, чи там нема пляжів поблизу. Воно ж, мабуть, забруднює воду.

2019-06-11
Каріна
Відповіcти
0

Корабель в пустелі – це нєчто.

2019-06-11
Галина
Відповіcти
0

Чого цю красу не заберуть на металолом,нема в цьому ж ніякої краси.

2019-06-11
Вован
Відповіcти
0

Корабель «SS Ayrfield» за рахунок заростей хоч трошки виглядає зеленим оазисом,мов так і треба.

2019-06-11
Натка
Відповіcти
0

Останні 5 зовсім не живописні(

2019-06-11
Юлія
Відповіcти
0

Живописні аварії – звучить жуткувато)

2019-06-11
Алла
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: