Топ-10 міфів про засмагу, які шкодять нашому здоров’ю

Від пудри та блідої шкіри до соляріїв і битв за шезлонги — засмага безліч разів ставала популярною і виходила з моди протягом всієї історії людства. Тепер завдяки науковим відкриттям ми можемо розвінчати деякі міфи про засмагу.

1. Ви захищені у похмурий день

Сьогодні експерти настійливо рекомендують використовувати засоби захисту від сонця навіть у похмурі дні. УФ-промені проникають крізь хмари і, як показують сучасні дослідження, вони також відбиваються від їхньої нижньої частини.

2. Скло захищає від УФ-променів

Захисна дія скла трохи нагадує крем від сонця. Воно затримує деякі УФ-промені, але далеко не всі з них. Воно поглинає короткі УФ-промені, які менш небезпечні, але ви все одно можете отримати опік. Той, хто засинав в автобусі біля вікна, підтвердить це!

3. Сонце — єдине джерело вітаміну D

Сонячні ванни дійсно допомагають тілу синтезувати вітамін D. Але також існують ефективні способи отримати цей необхідний вітамін і з їжею. Наприклад, він міститься в молоці, яйцях і деяких видах риби.

4. Сонце лікує прищі

У малих дозах сонячні промені дійсно можуть підсушувати прищики, але цей ефект короткочасний. Засмага візуально вирівнює тон шкіри, але насправді сушить її, тому не забувайте посилено зволожувати і захищати її від опіків.

5. Якщо я вже засмаг, мені не потрібен крем від сонця

Базова засмага не захищає шкіру від можливих пошкоджень. Фактично будь-яка засмага свідчить про пошкодження шкіри. Рекомендується завжди використовувати сонцезахисний засіб з високим SPF-фактором, щоб залишатися захищеним.

6. Солярій безпечніший, ніж сонце

Хоча УФ-випромінювання в солярії контролюється, воно все одно залишається високим. Це означає, що не існує 100% безпечної альтернативи природному загару. Після відвідування солярію також слід використовувати засіб після засмаги і зволожувальний засіб.

7. Моя шкіра не обгоряє, отже я під захистом

Навіть якщо вам пощастило бути володарем типу шкіри, яка не червоніє відразу ж на сонці, вам все одно необхідно подбати про УФ-захист і завжди бути напоготові.

8. Сонцезахисний крем — тільки у відпустці

З небезпечними УФ-променями можна зіткнутися в будь-якому місці, тому навіть якщо ви не збираєтеся у спекотні країни, регулярно користуйтеся засобом із захисним фактором не менше SPF 15.

9. Погода прохолодна — моя шкіра не згорить

Вітряний день може легко збити з пантелику, оскільки прохолодні потоки повітря освіжають ваше тіло. Але і в цей час легко отримати сонячні опіки. Навіть якщо погода вітряна, не забувайте використовувати сонцезахисний лосьйон.

10. Мій макіяж містить УФ-фільтри, мені не потрібен крем від сонця

У більшості випадків вам буде потрібно нанести основу сім разів, щоб отримати фактор захисту, вказаний на упаковці. Навряд чи це буде виглядати дуже красиво.

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

Ой, стільки цікавих фактів. Вдячна за матеріал. Влітку про солярій і не думала,а він таке як корисніший чи шо…

2019-06-24
Нана
Відповіcти
0

Всі знають,шо загорать вредно,ну всі лежать як тюлені на пляжу в самий сонцепьок.

2019-06-24
Рита
Відповіcти
0

Аби раніше прочитала, учора б сходила до річки,а так думала, нема сонця,знач не загорю( Ех

2019-06-24
Нікуся
Відповіcти
0

Загару має бути вміру це і гарно і не так шкідливо. Я користуюся спреями, але найкращого для себе ще не обрала,були б перевірені та рекомендовані фірми, було б цікаво почитать.

2019-06-24
Катя
Відповіcти
0

Найкращий захист не вихродить на сонце з 10 до 16 .00 ,а потім загорайте.

2019-06-24
Марина
Відповіcти
0

Ніколи не користувалася кремами, але починаю задумуваться над цим. Прислухаюсь до порад.

2019-06-24
Юлія
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: