Тетяну Жабо звільнили з посади голови Центру МСЕ

Півсотні ветеранів АТО та громадських активістів прийшли на сесію облради, щоб переконати депутатів звільнити Тетяну Жабо та провести новий конкурс на посаду керівника МСЕК.

Активісти та ветерани АТО - проти Жабо

Активісти та ветерани АТО – проти Жабо

За звільнення Тетяни Жабо з посади голови Центру медико-соціальної експертизи проголосувало 57 обласних депутатів. Проти – лише один. Це питання було першим на порядку денному сесії облради.

Процес голосування

Процес голосування

Голосуванню передував виступ голови обласного Департаменту охорони здоров’я Віктора Лисака. Він пояснив, що виникла правова колізія: обласні депутати звільнили Жабо з посади, однак вона поновилася через суд. І хоч зараз у Центрі МСЕ є виконувач обов’язків керівника, реєстраційна служба визнає головою МСЕК Тетяну Жабо. Директор ДОЗ запропонував депутатам проголосувати за звільнення Т.Жабо, а також за призначення нового конкурсу на посаду голови МСЕК.

Директор Департаменту охорони здоров'я Віктор Лисак

Директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак

Допоки виступав В.Лисак, до трибуни «підтяглися» громадські активісти та ветерани АТО. Серед них – і ті, хто чотири дні блокував роботу Т.Жабо у Центрі МСЕ. Однак сьогодні учасників протесту значно більше – біля півсотні.

– Громада – проти Жабо. Почуйте голос громади, – звернувся до депутатів активіст Сергій Мачульський.

Сергій Мачульський (праворуч)

Сергій Мачульський (праворуч)

Рішення депутатів про звільнення Жабо вітали оплесками. За кілька хвилин у фойє активісти та ветерани розписалися на своєму «історичному» плакаті: «Громада у своєму праві», «Корупціонерів – на палю!» і т.д.. Плакат пообіцяли берегти до проведення конкурсу на посаду керівника Центру МСЕ. Його подарують новому керівникові, кажуть активісти, щоб не виникало спокуси порушувати закон.

– Тепер будемо слідкувати, щоб конкурс на посаду пройшов максимально чесно, – каже активіст Ігор Убий-Вовк.

Активісти підписують плакат

Активісти підписують плакат

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: