Тероризм та шантаж: деякі перевізники отримали попередження від влади через ранковий страйк

4

У Полтавській міськраді оцінюють ранковий страйк перевізників як тероризм та шантаж. Відповідну заяву зробив Олексій Чепурко під час засідання міськвиконкому.

Тероризм та шантаж: деякі перевізники отримали попередження від влади через ранковий страйк

Тероризм та шантаж: деякі перевізники отримали попередження від влади через ранковий страйк

Сьогодні міськвиконком затвердив коефіцієнти відшкодувань перевізникам за перевезення пільговиків. Рішення стосується лише тих перевізників, з якими були укладені договори з 1 листопада.

– Як міська влада, ми йдемо назустріч перевізникам і приймаємо рішення про затвердження новим перевізникам коефіцієнтів, аналогічних іншим маршрутам. Наразі коефіцієнти залишаються старими, оскільки у харківського інституту, який займається новими розрахунками, виникли певні складнощі. Тому вони трохи відтермінували передачу нам нових показників, — говорить Олександр Шамота.

Олександр Шамота

Олександр Шамота

Олексій Чепурко додав, що наразі мова йде про компенсації за листопад, тоді як компенсація за грудень місяць буде корегуватись.

– Простого шляху вирішення цієї проблеми немає. Але цей шантаж і тероризм — точно не вихід. Зранку я підписав відповідні попередження трьом перевізникам по 19 маршрутах. Наступний крок – розірвання договорів. Зрозуміло, що це не вирішення проблеми, але ми діємо послідовно в рамках закону. Вся ця історія повинна закінчитись компромісом і перемовинами, а 8 гривень — це неадекватна пропозиція. Чекатимемо інших пропозицій від перевізників, — заявив Олексій Чепурко.

Коментуючи ситуацію, Олександр Шамота повідомив, що наразі в місті вже запущена у роботу комунальна диспетчерська служба. Попри те, що сьогодні частина перевізників отримала попередження, наразі контракти з ними не розриватимуть. Очікується, що така дія буде застосовуватись лише до перевізників, які неодноразово порушували угоди.

15 февраля 2019
14 февраля 2019
13 февраля 2019