Територію навколо ялинки засипають трісками

6

У Полтаві тривають роботи зі святкового оздоблення Театральної площі. Сьогодні працівники КП “Декоративні культури” засипали клумби дерев’яними трісками.

На площі перед театром Гоголя активно тривають роботи по підготовці до новорічних свят. Сьогодні працівники КП “Декоративні культури” засипали клумби дрібними дерев’яними трісками. На місці ми зустріли начальника комунального підприємства Сергія Луценка, який пояснив, навіщо це робиться:

– Перед нами постала задача зберегти клумби на Театральній площі. До того ж територія навколо ялинки має бути безпечною та чистою. Тому вирішили накрити клумби агроволокном високої щільності, а зверху засипати все дерев’яними трісками власного виробництва. Цей матеріал екологічний, водопоглинаючий і до того ж м’який. Тут не буде мокро та слизько при будь-яких погодних умовах, — пояснює Луценко.

Сергій Луценко керує процесом

Активну участь в оздоблені площі бере суперечливо відомий “активіст” Олександр Масюк. Тепер він працює інженером на КП “Декоративні культури”. Цікавимося у Луценка, що входить в обов’язки нового  робітника:

– У нас на балансі 30 парків та зон відпочинку. Олександр має контролювати стан малих архітектурних форм — це урни, лавки, дитячі майданчики, скульптури, фонтани та інше. Кожного дня він обходить місто та надсилає звіти, — Сергій Луценко показує переписку, у якій Масюк звітується за стан об’єктів. — Бачите, він дуже відповідально підходить до роботи, цілий день обходить місто та надсилає фотозвіти. Так ми вчасно виявляємо недоліки на наших територіях та намагаємось оперативно їх усунути. Олександр Масюк зараз на тримісячному випробувальному терміні, але я дуже задоволений його роботою, — каже Луценко.

Олександр Масюк

Нагадаємо, на святкове оздоблення головної площі міста із бюджету витратили 7,5 мільйонів гривень. Відкриватимуть ялинку 19-го грудня.

15 января 2019
14 января 2019