Тепер витрати державних університетів Полтави можна перевірити через мапу

Фахівці Transparency International Ukraine підготували онлайн-мапу,  де відображені закупівлі, які проводив університет. Тепер на цій мапі є і Полтава. 

Перед тим, як здати кошти на витратні матеріали, друк дипломів чи ремонт, студенти можуть власноруч перевірити, чи закупив вже університет ці товари.

На мапі можна обрати свій державний заклад вищої освіти (ЗВО) й подивитись на закупівлі по-різному: простий список в Excel (закупівлі, враховуючи 2019 рік), ризиковані закупівлі (на порталі DoZorro) та зведені дані в публічному модулі аналітики BI ProZorro.

Якщо в тебе виникають труднощі з пошуком чи оцінюванням закупівель, можна написати на сторінку DoZorro у Facebook – і там тобі обов’язково допоможуть.

Раніше повідомлялось, що в одному з полтавських ВНЗ збирають кошти на друк дипломів, не зважаючи на проведені закупівлі.

Читайте також: Як студентам можна дізнатися, куди йдуть гроші університету;  Як батькам контролювати витрати коштів у закладі, де навчається їхня дитина.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Вже обговорювали подібну тему та не думаю ,що це чимсь поможе студентам. Для всіх звично,що за все треба платить,а якшо ти ще й студент…заплатиш точно.

2019-04-27
Віра Петрівна
Відповіcти
0

Дуже актувльна тема перед випускними,хоча…може й запізно…

2019-04-27
Діна
Відповіcти
0

Класна ідея, звичайно,так просто і швидко можна винести пред’яву універу.

2019-04-27
Лола
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: