Супрун готова очолити МОЗ: Зеленському поставили умову

Виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що може очолити відомство за ймовірною пропозицією майбутнього президента Володимира Зеленського, але є важлива умова.

Супрун в інтерв’ю DW пояснила, що готова залишитися в Уряді після парламентських виборів в жовтні, якщо в Кабміні будуть люди, які не блокуватимуть зміни.

– Залежно від того, хто буде в Уряді. Тому що якщо там будуть люди, які блокуватимуть зміни, які ми впроваджуємо, то як можна працювати з тими, хто має протилежні ідеї? – пояснила глава МОЗ.

Супрун сказала, що її кандидатуру в Уряд подали представники нинішньої коаліції. Проте її команда готова співпрацювати з будь-якої конструктивної політсилою після парламентських виборів.

– Ми часто говоримо, що багато справ, які стосуються охорони здоров’я, трохи поза політикою, тому що люди хворіють незалежно від політичної ситуації, а ми повинні всім допомогти і надати якісні медичні послуги. Ми будемо стежити за тим, що відбуватиметься протягом наступних шести місяців, і готові співпрацювати з будь-якою конструктивною політичною силою, щоб пояснювати хід реформ і забезпечити галузі необхідне фінансування, – додала чиновниця.

Щодо критики медичної реформи з боку Володимира Зеленського та його радника з питань охорони здоров’я Євгена Комаровського, Супрун сказала, що після виборів «ЗЕкоманда» заявляла про підтримку реформ.

– Після виборів від команди Зеленського ми почули, що є підтримка реформ, що вони б хотіли подивитися, як вони відбуваються, можливо, дати якісь поради. Ми готові презентувати зміни, але наполягаємо на тому, що вони вже розпочаті і незворотні. Що другий етап реформи починається цього літа, а третій, останній, по зміні фінансування – у 2020 році, – заявила Супрун.

Також глава МОЗ розповіла, що статус в. о. ніяк не шкодить впровадженню реформи в українському Міністерстві і назвала ці зміни «невідворотними». За майже три роки її керівництва Міністерству охорони здоров’я вдалося здійснити одну з найбільш масштабних реформ в Україні.

– Ви самі бачите, щоб мені щось заважало впроваджувати реформу? Закон про зміни фінансування медицини прийнятий парламентом. 27 з половиною мільйонів чоловік підписали декларації з сімейним лікарем, – додала вона.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Нормальна в неї реформа і хай далі так буде. Я Комаровсього уважаю і сподіваюся,що він не ставитиме палки в колеса.

2019-05-01
Юлі
Відповіcти
0

Да, комар будет лучшим министром гагага

2019-05-01
Толя
0

Останні новини:

Читайте також: