Судові засідання у справі Кернеса стали традицією — пройшло чергове

0

1 лютого у Полтаві пройшло чергове судове засідання у справі Геннадія Кернеса. Цього разу мали допитати трьох свідків: охоронців Кернеса Олександра та Сергія Власенко і слідчого Олександра Колєснікова, а також потерпілого Сергія Ряполова.

DSC_0359

У залі засідань були присутні обидва потерпілих – Олександр Кутянін та Сергій Ряполов. Останній пояснив чому пропустив минуле засідання – у нього захворіли діти, про що свідчить довідка, яку він надав судді. Слідчий Олександр Колєснік на засіданні був відсутній.

Судове засідання розпочали із допиту Сергія Ряполова. Його мала допитати адвокат Кернеса, але Ряполов сказав, що відмовляється відповідати на її запитання і повернувся на своє  місце. Суддя вкотре зверну увагу на зухвалу поведінку пана Ряполова.

Далі почали задавати питання Олександру Власенку. Він повідомив, що  він вперше побачив потерпілих на цьому засіданні, а до цього  не зустрічав їх. Після Олександра допитали його брата Сергія. Свідчення обох братів про  події 25 січня 2014 року збігаються.

Наступне засідання призначили на  8 лютого. Адвокат Кернеса Олександр Гурченко просив перенести засідання, у зв’язку  з його зайнятістю  – у цей день він має бути присутнім у Київському районному суді Харкова. Однак, суддя не змінив своє  рішення.

Юлія Злепко

Коментувати

20 березня 2018