Суддю з Полтави, якого викрили на хабарі, відсторонили від роботи та притягнули до кримінальної відповідальності

1

Вища рада правосуддя відсторонила від роботи суддю з Полтави Кононенка Сергія Дмитровича, якого викрили на хабарі, у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Суддю з Полтави, якого викрили на хабарі, відсторонили від роботи та притягнули до кримінальної відповідальності. Фото: http://www.vru.gov.ua

Суддю з Полтави, якого викрили на хабарі, відсторонили від роботи та притягнули до кримінальної відповідальності. Фото: http://www.vru.gov.ua

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Наразі детективами Національного антикорупційного бюро України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Таким чином, суддя Кононенко С.Д. підозрюється у вчиненні тяжкого корисливого злочину у сфері службової діяльності.

Зазначається, що ухвалою слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 1 вересня 2017 року застосовано до підозрюваного Кононенка С.Д. запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання строком на два місяці.

Вища рада правосуддя ухвалила клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Назара Івановича задовольнити, тимчасово, до 1 листопада 2017 року, відсторонити суддю Ленінського районного суду міста Полтави Кононенка Сергія Дмитровича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності“, – підсумували у прес-службі.

Нагадаємо, 31 серпня стало відомо, що детективи Національного антикорупційного бюро України затримали суддю Ленінського районного суду Полтави за підозрою у отриманні хараба.

Коментувати

1 Коментар
Саша
• 15:57 | 20 вересня 2017

От гавнюк!

Відповіcти
22 березня 2018
21 березня 2018