Суд знову заблокував впровадження перенесення номерів між українськими мобільними операторами

0

Вчора 12 квітня Вищий господарський суд України розглянув касаційну скаргу “Діалінк” на рішення судів двох інстанцій щодо визнання укладеним договору між УДЦР та “ЕС АЙ ЦЕНТР” по впровадженню MNP в Україні та постановив відмінити рішення попередніх інстанцій та відправити судову справу на новий розгляд.

Процес впровадження MNP призупинено мінімум на кілька місяців, повідомляє прес-служба Ес Ай Центр.

Судове рішення призупинило проект по впровадженню MNP майже на фініші: на цьому тижні команда “ЕС АЙ ЦЕНТР” планувала закінчити встановлення та налаштування головного обладнання на майданчику резервного центру обробки даних.

-Компанія “Діалінк” відверто та цілеспрямовано намагається зірвати впровадження послуги MNP в України. Її спроби будь-якою ціною проштовхнути власне рішення по MNP, що майже на 32 млн грн дорожче, ніж рішення, яке пропонує “ЕС АЙ ЦЕНТР”, болюче вдарить як по гаманцям абонентів телеком-операторів, так і по іміджу України. Нагадаю, що Україна – фактично остання країна в Европі, де до сих відсутня послуга перенесення номерів. Ми маємо сильну та обґрунтовану правову позицію, і впевнені, що зможемо довести свою правоту у судах будь-яких інстанцій, – відзначила Анна Коктиш, директор з юридичних питань Softinvest Holding, в структуру якого входить компанія “ЕС АЙ ЦЕНТР”.

Зазначимо, що загалом юристами “Діалінк” подано близько 20 судових позовів, з причини чого компанія “ЕС АЙ ЦЕНТР” більш ніж півроку не мала можливості приступити до впровадження послуги MNP в Україні.

Нагадаємо, що вартість проекту “ЕС АЙ ЦЕНТР” складає 39,582 млн грн, причому в цю суму включено технічну підтримку протягом 3 років. Вартість рішення від ТОВ “Діалінк” дорівнює 71,774 млн грн, тобто майже в 2 рази більше.

Довідково: MNP (Mobile number portability – Збереження номера при зміні оператора) –  можливість користувачів мобільних телефонів зберігати свій телефонний номер після переходу від одного оператора мобільного зв’язку до іншого.

Коментувати

17 березня 2018
16 березня 2018