Суд визнав незаконним підвищення тарифів на газ і тепло у 2016 році

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва підтвердив незаконність постанови Кабінету міністрів №315 від 27 квітня 2016 року про встановлення ціни на газ.

Суд визнав незаконним підвищення тарифів на газ і тепло у 2016 році

Суд залишив в силі рішення Окружного адміністративного суду за позовом Юлії Тимошенко до Кабінету міністрів та «Нафтогазу». Фактично, суд визнав незаконною постанову кабміну, якою вносились корективи до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2015 р. № 758 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)».

— Таким чином, ціна на газ, яка діяла 2,5 роки, відповідно до постанови КМУ №315, визнана незаконною. Як зазначає юридична спільнота, правові наслідки будуть дуже потужними: теплокомуненерго можуть вимагати перерахунку, а споживачі отримали підстави для перерахунку за газ і тепло, — повідомляє «Судово-юридична газета».

Суд відмовив у задоволенні скарг Мінекономрозвитку, Кабміну, НКРЕКП, ВА «НАК «Нафтогаз України»» та Щербань Тамари Миколаївни.

У своєму рішенні суд встановив порушення процедури прийняття зазначеної постанови. Основним аргументом протиправності зазначеної постанови для суду стала «необґрунтованість і незаконність тарифів на газ».

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Розслабтеся,не буде ніяких повернень. Шось нове придумають і все.

2019-07-10
Ігор
Відповіcти
0

О-ла-ла, шо ж буде. Як будуть перераховувать – це круче чим субсидія.

2019-07-10
Юлія
Відповіcти
0

Ждемо перерахунки-ждкмио перерахунки, коли вже можна звертатися?

2019-07-10
Тамара Іванівна
Відповіcти
0

Так шо,нам гроші повернуть?

2019-07-10
Даша
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: