Суд розпочав процедуру банкрутства АвтоКрАЗа

0

Ощадбанк домігся процедури банкрутства кременчуцької компанії «АвтоКрАЗ». Господарський суд Києва визнав грошові вимоги банку в розмірі 555,688 млн грн і ввів процедуру розпорядження майном боржника та процедуру мораторію на вимоги кредиторів.

Суд розпочав процедуру банкрутства АвтоКрАЗа

Суд розпочав процедуру банкрутства «АвтоКрАЗа»

Арбітражний керуючий до 13 листопада зобов’язаний надати суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів і скласти їх реєстр, повідомляє LIGA.net.

Розпорядник майна до 24 листопада зобов’язаний провести інвентаризацію майна.

На 3 грудня призначено попереднє засідання суду.

У прес-службі «АвтоКрАЗу» повідомили, що юристи компанії готують апеляцію на рішення Господарського суду Києва, що буде подана в Північний апеляційний господарський суд.

Нагадаємо, «Ощадбанк» і «АвтоКрАЗ» судяться вже кілька років. Боргові претензії держбанку до компанії досягали 1,3 млрд грн. У серпні цього року Київський апеляційний госпсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу АвтоКрАЗу на рішення Господарського суду Києва від 10 березня 2016 року. Згідно з цим рішенням банк отримав акції «АвтоКрАЗу» номінальною вартістю 185 млн грн (32,7% статутного капіталу підприємства) в рахунок погашення боргу за договором кредитної лінії від 9 жовтня 2008 року в розмірі 899,4 млн грн.

Довідково: «АвтоКрАЗ» – український виробник вантажної техніки. На заводі випускається 33 базові моделі і 260 модифікацій і комплектацій великотоннажної автотехніки.

Підприємство контролює бізнесмен, депутат Верховної Ради Костянтин Жеваго.

Анна Хачатрян

24 марта 2019
23 марта 2019
22 марта 2019