Суд Полтави назвав окупований Донецьк містом ДНР

До районного суду Полтави звернулася жінка, брат якої покінчив життя самогубством в окупованому Донецьку, з метою отримання свідоцтва про смерть українського зразка. Рішенням суду документ не надали, так як чоловік помер у Донецьку, який у судовому рішенні назвали «територією Донецької народної республіки».

Суд Полтави назвав окупований Донецьк містом ДНР

Суд Полтави назвав окупований Донецьк містом ДНР

Шевченківський (Жовтневий) районний суд Полтави приняв рішення, у тексті якого вказав, що місто Донецьк знаходиться у складі Донецької народної республіки, повідомляють Ліга.Новини.

Про це свідчить копія рішення від 16 червня 2016 року розміщена в Єдиному реєстрі судових рішень. Офіційно влада України вважає ДНР терористичною організацією, але в судовому рішенні про це ні слова.

«Заявник зазначає, що отримати свідоцтво смерть у відділі державної реєстрації актів цивільного стану неможливо, оскільки факт смерті стався на тимчасово окупованій території України», – йдеться в документі.

Документ

Документ

Суд (суддя Тимошенко Н.В. та секретар Бойко А.В., – ред.) Задовольнив заяву.
У рішенні суду зазначається: «Встановити факт смерті … в м. Донецк (Донецька народна республіка)».

Нагадуємо, що, так звані, ДНР і ЛНР – незаконні терористичні організації, що діють на сході України (на частині територій Луганської та Донецької областей).

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: