Сто тисяч і нова квартира. У Горішніх плавнях нагородили олімпійців, які повернулися з Ріо

26 серпня на Театральній площі територіальна громада Горішніх Плавнів вшанувала своїх олімпійців, які два тижні змагалися за найвищі нагороди світу в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Мер міста вручив олімпійцям подяки Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету й ключі від квартир. На сесії міської ради також було виділено кожному спортсмену 100 тис. грн, а тренерам, які готували олімпійців, 50 тис. грн.

РІО 2

Про це повідомили у прес-службі міської ради Горішніх Плавень.

Громада вітала гучними оплесками спортивну славу Горішніх Плавнів: майстра спорту міжнародного класу, члена національної збірної команди України з тріатлону, учасника Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Івана Іванова; майстра спорту міжнародного класу, члена національної збірної України, спортсмена веслувального клубу «Гірник», Павла Алтухова, який посів 4 місце у гонках з веслування на каное на 1000 метрів; майстра спорту міжнародного класу, члена національної збірної України, спортсмена веслувального клубу «Гірник», бронзового призера 31 Літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро у веслуванні на каное – Дмитра Янчука, а також Заслуженого тренера України Миколу Івановича Мацапуру.

Міський голова Дмитро Биков привітав олімпійців із завершенням Олімпіади, подякував Івану Іванову, Павлу Алтухову за мужність та волю до перемоги, Дмитру Янчуку та його тренеру Миколі Івановичу Мацапурі за перемогу, побажав спортсменам міцного здоров’я, невичерпної енергії, спортивної вдачі та успіхів у наступному олімпійському циклі.

РІО

Бронзовий призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Дмитро Янчук від імені усіх олімпійців подякував міському голові Дмитру Бикову за такий значимий подарунок: «Це справді круто – тільки сьогодні вночі ми приземлилися на рідній землі, і ось через кілька годин вже отримали від міського голови ключі від квартир у Горішніх Плавнях».

Привітати спортсменів завітали почесні гості: перший заступник голови ПОДА, депутат обласної ради Андрій Пісоцький, голова Полтавського обласного відділення НОК України Олександр Удовіченко, заступник голови Полтавського обласного відділення НОК України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, олімпійський чемпіон Володимир Кисельов.

У ході урочистостей вітали спортсменів перший заступник голови ПОДА, депутат обласної ради Андрій Пісоцький, голова Полтавського обласного відділення НОК України Олександр Удовіченко, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус. Андрій Пісоцький та Олександр Удовіченко вручили олімпійцям та їх тренерам відзнаки.

На завершення урочистих заходів колективи Палацу культури і творчості подарували олімпійцям чудову концертну програму за участю народного шоу-гурту «Дніпровські зорі», шоу–гурту «Next», народного ансамблю естрадного танцю «Глорія» та солістки Галини Гальченко.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: