Стартував збір коштів на закупівлю «кровомобіля» для зони АТО

До Дня Збройних сил України, волонтери розпочали збір коштів на проект «Кровомобіль», який допоможе оперативно забезпечити кров’ю та її компонентами тяжкопоранених військовослужбовців у зоні АТО.

щрггшшгргш

Проект ініційований Благодійним фондом «Клуб Дивосвіт» та ВМГО «Асоціація молодих донорів України» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та за погодженням з Міністерством оборони України. А за збір коштів взявся Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project.

— Втрата крові – одна з найпоширеніших причин смерті у зоні АТО. Щоб врятувати якомога більше життів наших захисників, їм необхідно надати допомогу під час першої, так званої «золотої», години після поранення. Для цього потрібно транспортувати кров до пацієнта, а не навпаки. З 2014 року в зоні проведення АТО діє спеціально оснащений автомобіль, який дозволяє перевозити кров та її компоненти з дотриманням спеціального режиму транспортування. Його робота врятувала життя більше двом сотням бійців. Машина проїхала понад 40 000 км та перевезла більше 100 літрів компонентів донорської крові, — заявив лікар-ініціатор проекту «Кровомобіль», радник Міністра охорони здоров’я Ростислав Зауральський, під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

5екук

Ростислав Зауральський, лікар-ініціатор проекту «Кровомобіль»

Активна діяльність в екстремальних умовах Сходу України сильно послабила ресурс діючого «кровомобілю». На сьогоднішній день він потребує ремонту практично після кожного виїзду, що позначається на ефективності його діяльності. Більш того, навіть в умовах відносного «затишшя» на лінії фронту, однієї машини недостатньо для своєчасного реагування на всіх ділянках зіткнення. Тому зараз надзвичайно важливо знайти кошти на заміну авто та збільшення можливостей медичної служби оперативного реагування.

Громадська діячка та голова правління Благодійного фонду «Клуб Дивосвіт» Оксана Тюпа зазначила:

— Суспільство не повинно забувати про своїх захисників. Проект «Кровомобіль» має діяти. Ми плануємо реалізувати його в 3 етапи. На першому етапі необхідно протягом 3-х місяців зібрати 457 237 грн. на новий автомобіль та обладнання. На другому – оновити обладнання в машині, яка вже працює в зоні АТО. Третій етап передбачає закупівлю 4-ох пересувних станцій для збору крові, які будуть діяти на усій території України.

куццккц

Керівник Всеукраїнського центру волонтерів People’s Project Максим Рябоконь наголосив, що, з огляду на час старту кампанії, проект буде нелегко реалізувати. Саме тому волонтери звернулися до громадськості, до всіх небайдужих українців, адже саме від цього залежить збереження життя українських воїнів. Це питання необхідно закрити вже найближчим часом.

— Я дуже хотів би бачити серед партнерів і спонсорів компанії машинобудівної галузі, тих же Volkswagen та Mercedes, які могли б виступити співорганізаторами та спонсорами і допомогти нам реалізувати всі три етапи даного проекту, – заявив Максим Рябоконь.

42у

Зліва направо: Максим Рябоконь, Оксана Тюпа, Ростислав Зауральський

Волонтери відзначають, що таких машин у світі немає жодної, комплектація українського «кровомобіля» є унікальною. Більше того, «кровомобіль» має величезний потенціал і після закінчення військових дій, вже у цивільних умовах.

На жаль, вже тисячі найкращих синів України віддали своє життя у війні з агресором. І сьогодні захисники на передовій продовжують самовіддано й ціною власного здоров’я, а іноді навіть і життя, стримувати навалу окупантів. Тож не дамо помирати нашим бійцям тільки тому, що відсутня кров.

Звертаємося до всіх небайдужих громадян по допомогу. Люди з добрим серцем – Ви наша остання надія. Лише Ваші пожертви дозволять придбати “кровомобіль” і врятувати сотні життів наших бійців у АТО.

Онлайн-платформа People’s Project дозволяє стежити за рухом коштів проекту в режимі реального часу всім бажаючим. Прозора системі звітності відстежує рух кожної копійки. Долучайтесь до проекту “Кровомобіль”!

Заздалегідь дякуємо за Ваші внески!

Реквізити ПриватБанку для переказу у гривнях
Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок: 26006053227140
Призначення платежу: Благодійний внесок. Кровемобіль
SWIFT-переказ у USD
Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA803266100000026009053209659
Account: 26009053209659
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X
Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-­1­-000080
Description: Charitable donation for ‘Bloodmobile’ project
or
Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA
Swift code: IRVT US 3N
Correspondent account: 890-­0085-­754
Description: Charitable donation for ‘Bloodmobile’ project
SWIFT-переказ у EUR
Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA413266100000026009053206287
Account: 26009053206287
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X
Intermediary bank: Commerzbank AG ,Frankfurt am Main, Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400886700401
Description: Charitable donation for ‘Bloodmobile’ project
Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: