Стартувало голосування за проекти Бюджету участі Полтавської області

1

З 14 вересня  можна проголосувати за проекти в рамках Бюджету участі Полтавської області. Після перевірки, із 217 поданих проектів до голосування допущено 189.

Бюджет участі Полтавської області

Віддати свій голос за три кращі ідеї земляків може кожен житель Полтавської області онлайн або на паперовому бланку в пункті для голосування до 30 вересня включно. Проекти-переможці фінансуватимуться 50/50 з обласного і місцевого бюджетів та будуть реалізовані у 2018 році.

Проголосувати онлайн можна на сайті Громадський бюджет Полтавської області, пройшовши авторизацію.

Нагадаємо, бюджет участі – це інструмент взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення жителів області до активної участі в сферах економічного, соціального, гуманітарного та культурного розвитку громад. Реалізується в межах області вперше в Україні. Цьогоріч мешканці 24 районів подали свої ідеї щодо облаштування місць відпочинку, пляжів, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, літніх сцен, зариблення ставків та ін. Рекордсменами стали Решетилівський та Гадяцький райони. Загальний бюджет проектів-переможців складає 4 мільйони гривень.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті Бюджету участі Полтавської області 

Коментувати

1 Коментар
Данило
• 13:47 | 19 вересня 2017

Круті проекти, але с дитмайданчиками найкращий!

Відповіcти
20 березня 2018
19 березня 2018