Стан доріг і мала кількість фастфудів заважають розвитку туризму на Полтавщині

«Туристичний імідж як чинник конкурентоспроможності регіону. Досвід Харківщини та Полтавщини», – таку назву мало засідання «круглого столу», що відбулося в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського.

Screenshot_80

Фото: poltava-tour.gov.ua

Захід пройшов у рамках виконання Програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020. Обговорити питання, пов’язані із розвитком туризму на Полтавщині зібралися понад 40 осіб, серед яких – науковці, екскурсоводи, підприємці, студенти.
Як позитив у розвитку туристичної сфери Полтавщини учасники відзначили наявність пандусів, велопарковок, аудіоекскурсій кількома мовами у музеях Полтави. Також схвально відгукувались про чималу кількість туристичних об’єктів області, їх стан та вартість екскурсій.

Screenshot_81

Фото: poltava-tour.gov.ua

Проте учасники зібрання виокремили й проблемні моменти. Ключовими проблемами лишаються низький рівень санітарних місць, стан доріг, мала кількість закладів «швидкого харчування».
Спеціалісти обговорили перспективи вирішення проблем. Позитивним досвідом з ними поділилися представники туристичної сфери Харкіщини.

Юлія Злепко

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Та взагалі у Полтаві скука, що тут дивитися? Хіба якщо грошей повно і друзі з тобою

2016-03-14
Толл Апкар
Відповіcти
0

А кто-нибудь будет что-то делать, а не говорить что всё плохо? Это и так понятно, без мнения “эксперта”…

2016-03-14
506
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: