Стали відомі окремі імена кандидатів-мажоритарників від Полтавщини

До виборів у Верховну раду України залишилось менше двох місяців. Наразі Центрвиборчком зареєстрував 35 кандидатів в нардепи по мажоритарних округах.

Стали відомі імена кандидатів-мажоритарників від Полтавщини

Стали відомі імена кандидатів-мажоритарників від Полтавщини

Згідно з даними Центрвиборчкому, Полтавщина нині має двох кандидатів по двох округах:

  • Юрій Бублик (ОВО №145, Полтавська область) — народився 1 грудня 1973 року в с. Новоселівка Полтавської області, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в с. Залізничне Полтавської області.
  • Ігорь Лінчевський (ОВО №148, Полтавська область) — народився 22 грудня 1968 року в м. Вольськ Саратовської області (РФ), громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає в Україні, освіта вища, комерційний директор ТОВ «УКР БАТ ЛТД», безпартійний, проживає в місті Лубни Полтавської області.

Хто балатуватиметься по ОВО №144, №146, №147, №149, №150 та №151, наразі залишається загадкою.

Загалом, реєстрацію проводитимуть до 25 червня. Тоді як вибори призначені на 21 липня. Як і на попередніх (президентських) виборах, українці мають можливість взяти участь у голосуванні не за місцем реєстрації, для чого необхідно звернутися в органи Держреєстру виборців з відповідною заявою. Разом з тим, у разі, якщо виборець буде голосувати за межами свого округу, він зможе віддати голос лише за кандидатів, які подаються від партій.

З власних джерел нам стало відомо імена трьох ймовірних мажоритарників від партії «Слуга народу»:

На ОВО 144 можуть висунути Дениса Поліщука, екс-депутата Полтавської міськради від СДП; по 147 округу ймовірно піде Олег Хардін («Рідне Місто»); по ОВО 151 — Олексій Середа, колишній член «Рідного Міста».

Зазначимо, деякі партії, наприклад «Слуга народу» та «Європейська солідарність» (екс-«БПП»), оголосять своїх кандидатів під час з’їздів. При цьому до «Слуги народу» кандидати могли потрапити за власною заявкою, яку розглядали у партії.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Може й окремі ,але ж наші відомі!!!

2019-06-06
Дарина
Відповіcти
0

Два земляка! Горда за них)

2019-06-06
Юра
Відповіcти
0

Дуже знайомi iмена)))

2019-06-06
Лола
Відповіcти
0

Як смiшно звучить оця назва – “Слуга народу”)якось несерйозно як i сам президент…

2019-06-06
Рита
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: