Стало відомо, які клуби можуть замінити ФК «Полтава» в Прем’єр-лізі

Українська Прем’єр-Ліга підтверджує зняття ФК «Полтава» зі змагань та ініціює процедуру визначення нового Учасника Ліги.

Стало відомо, які клуби можуть замінити ФК "Полтава" в Прем'єр-лізі (Фото: ФК "Полтава")

Стало відомо, які клуби можуть замінити ФК «Полтава» в Прем’єр-лізі (Фото: ФК «Полтава»)

Про це повідомляється на сайті УПЛ.

Українська Прем’єр-Ліга отримала лист від ФК «Полтава», в якому клуб підтвердив зняття зі змагань УПЛ. Причиною зняття ФК «Полтава» називається «неготовність стадіону «Локомотив» та неможливість проведення ігор на резервному стадіоні «Ворскла».

– 5 червня 2018 року, під час Загальних зборів Учасників УПЛ, ФК «Полтава» вручили атестат ФФУ на участь у змаганнях УПЛ, в якому вказувалось, що основний стадіон клубу – стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. Резервний стадіон клубом визначений не був взагалі. При цьому, клуб жодного разу не повідомляв УПЛ про намір проводити домашні матчі на стадіоні «Локомотив». Таким чином, УПЛ не розуміє причин чи підстав, з яких ФК «Полтава» у своїх листах називає стадіон «Локомотив» основним, а стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського – резервним, – йдеться у повідомленні.

Крім цього, Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ своїм рішенням від 21 червня 2018 року заборонив проведення матчів серед команд УПЛ у сезоні 2018/19 років на стадіоні «Локомотив» через його невідповідність регламентним вимогам ФФУ та УПЛ.

– Враховуючи, що ситуація, яка склалась у зв’язку зі зняттям команди ФК «Полтава» зі змагань, прямо не передбачена регламентними документами Ліги, визначення нового Учасника УПЛ відбуватиметься відповідно до п. 9.7 ст. 5 Регламенту змагань УПЛ, згідно з яким новий Учасник буде визначений Виконавчим комітетом ФФУ на підставі пропозиції УПЛ.

Загалом зараз прогнозують 3 команди, які можуть замінити ФК «Полтава»: «Чорноморець» і «Зірка», котрі вилетіли з вищого дивізіону за підсумками минулого сезону, а також «Інгулець», який посів 4 місце в Першій лізі. Голосування відбудеться в понеділок, потім нового учасника повинні затвердити на виконкомі ФФУ.

Нагадаємо, що 27 травня ФК «Полтава» увійшов до української Прем’єр-ліги. Тоді у стикових матчах наші футболісти обіграли ФК «Чорноморець» із загальним рахунком 3:1. Згодом, 21 червня керівництво ФК «Полтава» оголосило про розпуск команди.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: