Стала відома дата проведення позачергової сесії Полтавської міськради

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота опублікував у Facebook офіційне відеозвернення, у якому повідомив, що наступне позачергове засідання ради відбудеться у п’ятницю, 12 липня.

Стала відома дата проведення позачергової сесії міськради

 

Нагадаємо, минула сесія міськради так і не відбулась через те, що депутати не змогли затвердити порядку денного.

— Щойно закінчилась погоджувальна нарада голів фракцій та керівників депутатських комісій. Прийнято рішення, що сесію ми проведемо 12-го липня. Сесія буде позачергова. Немає заперечень щодо найбільш гострих питань — встановлення податків і зборів та звернення щодо Кадетського корпусу. Ми домовились, що на наступний вівторок знову зберемось з головами фракцій та визначимось по тих питаннях, які пройшли депутатські комісії, опубліковані рішення за 20 робочих днів до їх прийняття. Відповідно по кожному питанню пройдемось, для того, щоб визначитись, чи є голоси, аби їх включити у порядок денний, чи немає, — говорить Олександр Шамота.


Зазначимо, якщо до 15-го липня депутати  не проголосують за питання про встановлення місцевих податків та зборів, міський бюджет Полтави недоотримає близько 500 млн грн. Технічно, якщо місцева влада не встановить власних податків на наступний рік, то в місті діятиме податкова ставка 0%, від чого сильно постраждає місцевий бюджет.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

А тоді бистрячком усе проголосують за всі питання та й усе. Ніхто розбираться не буде.

2019-07-02
Мирон
Відповіcти
0

А чого 12-го, чого у п’ятницю, щоб менше часу осталося і ми без бюджету остались? Якось так ті сроки ставлять.

2019-07-02
Віктор
Відповіcти
0

Хтио цього разу зірве? полюбе шось буде.

2019-07-02
Катерина
Відповіcти
0

Так пострадає ж місцевий бюджет, а не депутиати. Чого їм переживать.

2019-07-02
Рита
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: