США планує надати Україні фінансовий транш у розмірі 220 млн. $

Роман Грицун
10:06 | 16 червня 2016
0

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Віце-президент США Джо Байден обговорили плани Уряду щодо проведення реформ в Україні та подальшу підтримку у контексті російської агресії.

Байден

Володимир Гройсман і Джо Байден

Про це Володимир Гройсман заявив під час спілкування із журналістами за підсумками зустрічі у Білому домі у середу, 15 червня ,повідомляє урядовий портал.

Джо Байден під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом заявив, що США планують цього року виділити $220 млн фінансової допомоги Україні.

Кошти будуть спрямовані на проведення митної реформи, підтримку боротьби з корупцією, поширення децентралізації, розвиток енергетичної безпеки.

Крім того, Корпорація закордонних приватних інвестицій планує виділити близько 62,5 млн. $ двом приватним інвестиційним фондам, які інвестуватимуть в український агробізнес, охорону здоров’я, інфраструктуру, роздрібну торгівлю, товари народного споживання та нерухомість.

Напередодні президент України Петро Порошенко заявив, що США надають Україні кредитні гарантії на суму $1 млрд.

Прем’єр-міністр поінформував про пріоритети роботи Уряду та перші кроки на шляху необхідних змін. Зокрема, Уряд запровадив ринкову ціну на газ, продовжує дерегуляцію та конкурсне призначення керівників державних підприємств, а також розпочав реформу державної служби. Крім того, в Україні було розпочато судову реформу після ухвалення змін до Конституції у частині правосуддя.

– У найближчій перспективі Україна буде всередині змінюватися, і ця зміна буде відзначатися на рівні життя громадян, – зазначив Володимир Гройсман.

Також серед головних завдань – забезпечення макроекономічної стабільності, створення сприятливого бізнес-клімату, посилення боротьби з корупцією та забезпечення енергоефективності, повідомив Прем’єр-міністр.

За його словами, разом із Джо Байденом вони також обговорили ситуацію на Донбасі та стан виконання Мінських домовленостей. Володимир Гройсман зауважив необхідність збереження санкцій відносно Російської Федерації.

– Весь цивілізаційний світ має бути об’єднаним, щоби агресор відмовився від своїх планів нехтування міжнародним правом, територіальною цілісністю і світовими цінностями, – зауважив він.

Голова Уряду подякував за підтримку України Сполучених Штатів Америки.

– Двосторонні переговори і зустрічі в Уряді та Конгресі дають глибоке переконання у тому, що ми єдині. Уряд розуміє, що успіх України, в першу чергу, потрібен їй самій і високо цінує ту підтримку, яку надають США для того, щоб Україна була успішною і подолала усі виклики з точки зору агресії з боку Російської Федерації, і підтримку реформ, які необхідні для українського суспільства, – заявив він.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: