Справу керівника та пастора громадської організації, яка незаконно утримувала людей, направлено до суду

2

Прокуратура Полтавщини затвердила та направила до Київського районного суду Полтави для розгляду по суті обвинувальний акт за фактом незаконного позбавлення волі людей.

Справу керівника та пастора громадської організації, яка незаконно утримувала людей, направлено до суду

Справу керівника та пастора громадської організації, яка незаконно утримувала людей, направлено до суду

Про це йдеться на сайті прес-служби прокуратури Полтавської області.

Прокурор відділу прокуратури області Ярослав Толмачев повідомив, що керівник громадської організації та особа, яка проводила в приміщенні організації релігійні обряди, обвинувачуються за ч. 2 ст. 146 КК України, тобто у незаконному позбавленні волі, вчиненому щодо двох та більше осіб, за попередньою змовою групою осіб, здійснюваному протягом тривалого часу. Окрім цього, керівника ГО судитимуть за ч. 3 ст. 357 КК України (незаконне заволодіння паспортом), а пастора – за ч. 1 ст. 345 КК України (погроза насильством щодо працівників правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цими працівниками службових обов’язків).

– Під час першочергових слідчих дій правоохоронці виявили у будинку понад 40 людей, половина з яких зазначили, що знаходилась тут не за власним бажанням. Проте під час подальшого розслідування більшість змінила своє ставлення і не висловлювала претензій ні до громадської організації, ні до її керівництва.

Ярослав Толмачев

Однак, в обвинувальному акті прокуратура акцентує увагу на наявні підстави, передбачені ст. 96-3 КК України, для застосування до громадської організації заходів кримінально-правового характеру, визначених ст. 96-6 КК України (види заходів кримінально-правового характеру, що застосовуються до юридичних осіб).

Нагадаємо, 26 квітня поліція та прокуратура Полтавської області викрила незаконну діяльність однієї з громадських організацій, представники якої силою викрадали та примусово утримували в приміщенні понад 40 громадян. Це виявилася громадська релігійна організація, яка зареєстрована в одній із областей України. Засновниками цієї організації є двоє чоловіків та жінка.

Коментувати

2 Коментарів
Яна
• 18:11 | 12 вересня 2017

нелюди!

Відповіcти
Олег
• 21:33 | 12 вересня 2017

Кто конкретно?

22 березня 2018
21 березня 2018