Спортсмени з кіокушин карате зустрілися на татамі ГУ Нацполіції Полтавщини

Відкритий Кубок Полтавської області з «Кіокушин Карате», що традиційно проводиться в спортивному комплексі Головного управління Нацполіції Полтавщини, цього року зібрав близько 400 учасників.

PM246image001

У турнірі «Полтавська битва – 2016» беруть участь 370 вправних бійців, які представляють 7-м регіонів України: Київщину (зокрема, місто Київ), Полтавщину (міста: Кременчук, Лохвицю, Миргород, Полтаву), Харківщину, Сумщину, Херсонщину, Дніпропетровщину та Запоріжжя.

Прес-служба ГУ НП в Полтавській області повідомила, що в урочистому відкритті заходу взяли участь представники Главку поліції, Української федерації «Кіокушин Карате», її обласної філії та суддівської колегії. Зокрема, учасників змагань привітали і надихнули на гарні результати Голова суддівської колегії федерації «Кіокушин Карате», суддя міжнародної категорії Леонід Чернявський, керівник управління превентивної діяльності обласної поліції Віталій Ботвина, начальник сектору ювенальної превенції Главку Жанна Ахіджанян, почесний президент Полтавської Обласної федерації «Кіокушин Карате» Ігор Петаш, а також майстер спорту з «Кіокушин Карате», срібний призер чемпіонату Європи Олександр Костенко.

PM758image002

Цього разу адміністрація Полтавської Обласної федерації «Кіокушин Карате» підготувала нагороди не тільки для учасників турніру, але й для його «шефів», які зробили вагомий внесок в розвиток і підтримку цього виду спорту на території Полтавщини.

У розпалі змагань до команди «верховних спостерігачів» приєднався заслужений тренер України, Президент Української федерації «Кіокушин Карате», Шихан Сергій Всеволодов.

Сергій Сергійович Всеволодов – постать, яка стоїть у витоків українського карате, його усталених «законів і традицій». Шихан Всеволодов відзначив популярність турніру Полтавщини, який набравши обертів, вже досяг рівня категорії «А».

1442661528_shihan-vsevolodov1

— За законами організації ми завжди допомагаємо нашим філіалам. Головне завдання федерації «Кіокушин Карате» – показати нашу єдність, дружбу і підтримку, — підкреслив Президент Української федерації.

Не дивлячись на те, що карате грунтується на східній філософії, поплічники Сергія Всеволодова використовують у своїй тренерській практиці лише ті позиції, які відповідають християнським засадам українського суспільства та його морально-етичним нормам.

— Ми не схиляємось перед філософією, на якій засновані східні єдиноборства, а лише використовуємо її окремі постулати. Вони містяться в семи пунктах клятви «Кіокушин Карате», як то: поважати старших, не ображати молодших тощо. Наше завдання – через карате навчити простим життєвим принципам. Карате навчає бути терплячими і стимулює постійне прагнення до самовдосконалення. Власне, назва – «Кіокушин Карате» – означає шлях до верхівки досконалості, — додав Сергій Всеволодов.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: