Спортсмени Полтавщини продовжують боротися за участь в Олімпіаді

Україна вихватила медалі різного ґатунку на Кубку світу з веслування на байдарках і каное, що відбувся в німецькому Дуйсбурзі, повідомляє Національний олімпійський комітет.

Semykin_Kuzmin_3

Серед тих, хто здобув перемоги є й полтавці:

Дмитро Янчук – веслувальник, родом з Хмельницького, проте вже багато років тренується на Дніпрі у Горішніх Плавнях (колишній Комсомольськ). Саме він на пару з львівським спортсменом Тарасом Міщуком здобув перемогу в каное-двійкці на дистанції 1000 м (результат 3,29,574).

13244277_1047354655344064_6522033494960588120_o

Дмитро Янчук – другий зліва

Павло Алтухов також народився в Хмельницькому і тренується в Горішніх Плавнях, на Кубкові світу завоював бронзову медаль. Наш співвітчизник фінішував третім на дистанції 1000 м. У веслуванні на каное 20-річний Алтухов продемонстрував результат 3.45,958 хв, відставши від переможця всього на 2 секунди.