Спорт замість похмілля: Новий рік Полтава почала з бігу

1 січня о 9 ранку від Корпусного парку стартував традиційний забіг «Crazy Santa Challenge» («Випробування шаленого Санти»).

Понад півсотні учасників взяли участь у традиційному новорічному забігові «Crazy Santa Challenge». Полтавські бігуни починають рік із «шалених» стартів вже не вперше, однак цьогорічний захід поки що наймасовіший. «Почати рік зі здоров’я і спорту, а не з похмілля», – філософія спортсменів приблизно така.

"Випробування шаленого Санти"

«Випробування шаленого Санти»

Рішення вийти на старт о 9 ранку не всім далося легко. Віталій зізнається: не спав усю ніч, однак приклад друзів надихнув бігти і його.

– Копам, які супроводжували нас на дистанції – окремий респект. Схоже, хлопці пройнялися нашим настроєм. Побачили, що я відстаю, і весь час їхали поряд, «врубивши» гучно музику – підбадьорювали, – розказує Віталій.

Полтава біжить

Полтава біжить

Спортсмени бігли два кола навкруг Корпусного парку, потім до зупинки Зигіна і назад. Частину вулиці Соборності на час забігу перекрили. На фініші спортсменів чекало шампанське, солодощі і фрукти. Хоч бігли не заради результатів, переможців таки визначали. Серед чоловіків першим фінішував учасник із Харкова. Він спеціально приїхав за 130 км, щоб взяти участь у перших стартах 2017 року.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: