Спорт замість похмілля: Новий рік Полтава почала з бігу

Світлана Варвянська
11:01 | 01 січня 2017
0

1 січня о 9 ранку від Корпусного парку стартував традиційний забіг “Crazy Santa Challenge” (“Випробування шаленого Санти”).

Понад півсотні учасників взяли участь у традиційному новорічному забігові “Crazy Santa Challenge”. Полтавські бігуни починають рік із “шалених” стартів вже не вперше, однак цьогорічний захід поки що наймасовіший. “Почати рік зі здоров’я і спорту, а не з похмілля”, – філософія спортсменів приблизно така.

"Випробування шаленого Санти"

“Випробування шаленого Санти”

Рішення вийти на старт о 9 ранку не всім далося легко. Віталій зізнається: не спав усю ніч, однак приклад друзів надихнув бігти і його.

– Копам, які супроводжували нас на дистанції – окремий респект. Схоже, хлопці пройнялися нашим настроєм. Побачили, що я відстаю, і весь час їхали поряд, “врубивши” гучно музику – підбадьорювали, – розказує Віталій.

Полтава біжить

Полтава біжить

Спортсмени бігли два кола навкруг Корпусного парку, потім до зупинки Зигіна і назад. Частину вулиці Соборності на час забігу перекрили. На фініші спортсменів чекало шампанське, солодощі і фрукти. Хоч бігли не заради результатів, переможців таки визначали. Серед чоловіків першим фінішував учасник із Харкова. Він спеціально приїхав за 130 км, щоб взяти участь у перших стартах 2017 року.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: