Спочатку збудував, а потім звернувся за дозволом орендувати землю

2

На засіданні постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування депутати Полтавської міськради розглянули лист Олександра Самійла, який просить виділити йому 16 квадратів землі для ведення підприємницької діяльності.

Спочатку збудував, а потім звернувся за дозволом орендувати землю

Спочатку збудував, а потім звернувся за дозволом орендувати землю

Підприємець роками орендував земельну ділянку на перехресті вулиць Степана Халтуріна та Шевченка, де збудував торгівельний павільйон. За словами підприємця, ще у 2016-му році він подав документи на розширення наявних 28 м² ще на 16. Проте так і не отримав відповіді від влади міста.

Начальник Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру Юрій Трегубов повідомив, що наразі підприємець не має права на оренду даної ділянки, оскільки влада не продовжила дозвіл оренди.

— Коли була подана заявка на продовження права користування земельною ділянкою, зазначений громадянин мав статус ФОП. Проте станом на сьогодні, ФОП закрито, тож ми не маємо права надавати йому земельні ділянки для ведення підприємницької діяльності. Ми не можемо знову надати людині дозвіл на оренду до того, як людина отримає статус ФОП.

На запитання Едуарда Волкова Самійло підтвердив факт закриття ФОПу та пояснив, що зробив це, оскільки більше року не міг отримати дозвіл на оренду, при цьому сплачуючи всі податки як ФОП. Також громадянин визнав, що збудував прибудову на території, яку намагається отримати в оренду, не маючи на неї дійсних дозвільних документів.

Депутати порадили підприємцю зареєструвати ФОП та повторно звернутись до комісії, аби та розглянула його прохання надати земельну ділянку в оренду.

22 февраля 2019
21 февраля 2019