Список основних новорічних заходів у Полтаві

Виконавчий комітет Полтавської міської ради затвердив Календарний план основних заходів з нагоди Дня Святого Миколая, Нового 2019 року, Різдва Христового.

Список основних новорічних заходів у Полтаві

Список основних новорічних заходів у Полтаві

Про це йдеться на сайті Полтавської міської ради.

Щовихідних до 23 грудня включно з 10:00 до 19:00 в ТРЦ «Київ» проходить проект «Ялинка янголів».

18 грудня для дітей пільгових категорій та талановитої малечі пройде святкова програма «Святий Миколай запалює зірки».

Для дошкільнят, учнів молодших класів, дітей пільгових категорій упродовж 26-28 грудня буде організовано 19 новорічних ранків, що проходитимуть у палаці дозвілля «Листопад», міському Будинку культури та Палаці дитячої та юнацької творчості. Усі діти, що відвідають ранки, отримають близько 29 тисяч новорічних подарунків.

У канікулярний період заплановані й фізкультурно-оздоровчі заходи, зокрема, відвідування ковзанки у ТРЦ «Екватор» та заняття з плавання у басейнах гімназій №№ 31, 32, 33.

Одним із найбільших загальноміських заходів є відкриття головної міської ялинки на Театральній площі. Відкриття ялинки заплановано на 19 грудня, до Дня Святого Миколая.

Для старшокласників пільгових категорій 26 грудня в міському будинку культури пройде «Новорічний фестиваль гумору 2018», в якому візьмуть участь кращі команди КВК вищих навчальних закладів міста.

Надзвичайно яскравим є свято новорічної ночі на Театральній площі, яке триватиме з 23:00 31 грудня по 4:00 1 січня. На полтавців чекає концертно-розважальна програма, вітання, святкова дискотека.

6 січня, на Святвечір, на Театральній площі заплановане театралізоване дійство «Вечір на Різдво» за участю провідних виконавців та творчих колективів міста.

Завершить цикл новорічно-різдвяних свят у місті зимовий фестиваль «Свято сала» 19 січня на Театральній площі та вулиці Соборності. В рамках цього свята відбудеться і закриття головної міської ялинки.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

А на яку годину заплановане найбільший загальноміський захід -відкриття головної міської ялинки?

2018-12-12
Тея
Відповіcти
0

А не для пільгових категорій заходів не заплановано?

2018-12-12
Віра
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: