Список дитячих майданчиків Полтави, які відремонтують найшвидше, кардинально оновили

У списку, як і раніше, 51 об’єкт. Щоправда, з попереднім переліком, оприлюдненим місяць тому, збігаються далеко не всі адреси. Чи вистачить на всі ці майданчики 1,7 мільйона гривень, виділених із міського бюджету на ці потреби, в управлінні житлово-комунального господарства сказати не змогли.

Сковороди, 2а

Сковороди, 2а

Оновлений список дитячих майданчиків, які у Полтаві ремонтуватимуть у першу чергу, представники ініціативної групи «Батьки за місто для дітей» днями отримали у міському управлінні житлово-комунального господарства. Він значно відрізняється від переліку об’єктів, оприлюдненого близько місяця тому. Тоді ініціативні батьки навіть встигли створити карту з нанесеними на неї майданчики, але підкреслили, що список уточнюватиметься.

У продемонстрованому в управлінні ЖКГ списку – 51 майданчик. Біля кожного об’єкту вказане прізвище того, хто робив заявку на його ремонт. Цікаво, що майже всі заявники – представники фракції БПП у міській та районних радах Полтави. Найбільше заяв надійшло від Андрія Матковського. Здається, що інші депутати станом дитячих майданчиків не переймаються.

Список дитячих майданчиків, які планують відремонтувати

Список дитячих майданчиків, які планують відремонтувати

– Це не так, – говорить депутат міськради Денис Поліщук. – Більшість депутатів з різних фракцій звертаються з вимогами відремонтувати дитмайданчики на своїх округах. Особисто я подав щонайменше 5 таких звернень. Не уявляю, чому жодне не відображене у списку.

За словами заступника начальника управління ЖКГ Андрія Бардінова, ремонти уже розпочато. Зокрема, замінено гойдалки та гірку на майданчику за адресою вул.Сковороди, 2а. Також демонтували аварійні об’єкти на Дослідній, 5. Цікаво, що в продемонстрованому ним же списку цих майданчиків немає.

Представникам ініціативної групи не змогли пояснити, за яким принципом в управлінні обирали дитячі майданчики, які ремонтуватимуть першочергово. На скільки об’єктів з переліку вистачить виділених на червневій сесії міськради 1,7 млн. грн., також невідомо. Утім, активні батьки наполягають на отриманні цієї інформації, а також хочуть знати, який перелік робіт заплановано виконати на кожному з об’єктів. Відповідей на свої запитання чекають від керівника управління.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Чекати відповідей, це все що лишається. Але ж це банальна історія, з першого погляду видно, що тут щось не чисто

2017-08-09
Юлія
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: