Сьогодні в Україні розпочався опалювальний сезон

2

Згідно з календарним планом, 15 жовтня в Україні розпочинається опалювальний сезон.

Сьогодні в Україні розпочався опалювальний сезон

Сьогодні в Україні розпочався опалювальний сезон

Школидитсадкилікарні – мають бути підключені до тепла у разі пониження температури у приміщеннях до 16 градусівжитловий фонд – при температурі нижче 8 градусів протягом 3-х діб – повідомляє Урядовий портал.

В Уряді підкреслюють, що забезпечення споживачів теплом та гарячим водопостачанням – пряма і повна відповідальність місцевої влади. Так само, як і формування тарифів за спожиті енергоносії.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що сподівається на те, що місцеві керівники не дозволять собі підвищувати ціни.

Нагадаємо, раніше Прем’єр-міністр повідомляв, що підстав для підвищення ціни на газ в Україні наразі немає, саме тому на місцях не можна допустити росту цін на тепло та гарячу воду.

Коментувати

2 Коментарів
Богдана.
• 16:09 | 15 жовтня 2017

А скільки можна обіцяти і не виконувати своїх обіцянок! Кличко ще 12 жовтня обіцяв розпочати опалювальний сезон! ось вже сьогодні — 15 жовтня, а у квартирі — холоднеча! У нас — мала дитина і чому ми мусимо мерзнути та застуджувати малу дитину? І скільки, скажіть “шановний ” пане мер, нам ще мерзнути?!!! Кличко негайно повинен піти у відставку! На посаду мера повинна претендувати людина, яка не на словах, а реально наведе лад у столиці. А що зробив пан Кличко?!!! Дороги — у жахливому стані, як тільки починається опалювальний сезон, то завжди десь прориває труби, хоча звітують що на всі 100% готові до зими. То скільки ж ще подібне буде продовжуватися і скльки ж знас, простих киян ще будуть знущатися?!!!!

Відповіcти
Микола
• 16:27 | 15 жовтня 2017

Для таких випадків придумали теплу підлогу. І що це за батьки такі, які дозволяють своїй дитині мерзнути?

19 листопада 2017
18 листопада 2017
17 листопада 2017