Сьогодні український лоукостер “SkyUp” починає польоти

0

Авіакомпанія “SkyUp” заявила про те, що почне виконувати чартерні польоти на своєму першому літаку Boeing 737-800 з реєстраційним номером UR-SQA вже з 19 травня.

Сьогодні український лоукостер "SkyUp" починає польоти

Сьогодні український лоукостер “SkyUp” починає польоти

Про це повідомляє avianews.com з посиланням на прес-службу авіакомпанії.

Увечері, 16 травня, авіакомпанія “SkyUp” отримала сертифікат експлуатанта №055 і вчора, на спільній зустрічі з менеджментом авіакомпанії, було прийнято рішення повернути з фарбування перший літак 737-800 і приступити до польотів вже з суботи, 19 травня“, – повідомили в прес -службі.

Даний борт вже прибув з Братислави в аеропорт “Жуляни”. Борт як і раніше має ліврею, залишену від попереднього експлуатанта – “Malaysia Airlines”.

Другий Boeing 737-800 з реєстрацією UR-SQB приступить до виконання чартерних рейсів 25 травня. Зараз борт знаходиться в Стамбулі, де, як передбачається, він буде перефарбований в ліврею “SkyUp”.

На першому етапі “SkyUp” буде використовувати два 189-місцевих Boeing 737-800 2013 року випуску, які раніше літали в “Malaysia Airlines”. Пізніше компанія поповнить парк 149-місцевим Boeing 737-700.

Спочатку “SkyUp” виконуватиме чартерні міжнародні рейси для туроператора “Join UP”, власники якого значаться кінцевими бенефіціарами нового авіаперевізника.

Пізніше компанія приступить до виконання внутрішніх польотів за маршрутами Київ-Одеса і Харків-Одеса, які будуть здійснюватися по лоукост концепції.

Раніше повідомлялося, що український лоукостер отримав право на польоти.

13 листопада 2018