Сьогодні український лоукостер “SkyUp” починає польоти

Авіакомпанія «SkyUp» заявила про те, що почне виконувати чартерні польоти на своєму першому літаку Boeing 737-800 з реєстраційним номером UR-SQA вже з 19 травня.

Сьогодні український лоукостер "SkyUp" починає польоти

Сьогодні український лоукостер «SkyUp» починає польоти

Про це повідомляє avianews.com з посиланням на прес-службу авіакомпанії.

«Увечері, 16 травня, авіакомпанія «SkyUp» отримала сертифікат експлуатанта №055 і вчора, на спільній зустрічі з менеджментом авіакомпанії, було прийнято рішення повернути з фарбування перший літак 737-800 і приступити до польотів вже з суботи, 19 травня«, – повідомили в прес -службі.

Даний борт вже прибув з Братислави в аеропорт «Жуляни». Борт як і раніше має ліврею, залишену від попереднього експлуатанта – «Malaysia Airlines».

Другий Boeing 737-800 з реєстрацією UR-SQB приступить до виконання чартерних рейсів 25 травня. Зараз борт знаходиться в Стамбулі, де, як передбачається, він буде перефарбований в ліврею «SkyUp».

На першому етапі «SkyUp» буде використовувати два 189-місцевих Boeing 737-800 2013 року випуску, які раніше літали в «Malaysia Airlines». Пізніше компанія поповнить парк 149-місцевим Boeing 737-700.

Спочатку «SkyUp» виконуватиме чартерні міжнародні рейси для туроператора «Join UP», власники якого значаться кінцевими бенефіціарами нового авіаперевізника.

Пізніше компанія приступить до виконання внутрішніх польотів за маршрутами Київ-Одеса і Харків-Одеса, які будуть здійснюватися по лоукост концепції.

Раніше повідомлялося, що український лоукостер отримав право на польоти.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: