Сьогодні стартувала реєстрація для участі в ЗНО

Охочим узяти участь у ЗНО необхідно за допомогою сервісу «Зареєструватися» сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

Сьогодні стартувала реєстрація для участі в ЗНО

Сьогодні стартувала реєстрація для участі в ЗНО

Про це повідомляє УЦОЯО.

«Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Комплект документів учні, які цьогоріч проходять ДПА у формі ЗНО, подають до закладу освіти, у якому навчаються, а решта осіб надсилає самостійно (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі«, – йдеться у повідомленні.

У розділі «Учасникам/Процедура реєстрації» розміщені рекомендації щодо реєстрації, у тому числі перелік документів.

Зареєстровані учасники, які складають ДПА у формі ЗНО до закладу освіти, у якому вони навчаються, отримають від регіонального центру сертифікат ЗНО, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

Крім цього, для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. Аналогом інформаційної сторінки є мобільний додаток «Моє ЗНО».

Реєстрація триватиме до 19 березня.

Нагадаємо, в Україні запрацювала онлайн-платформа безкоштовної підготовки до ЗНО.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: