Цьогоріч на ЗНО зареєструвалося майже на 44 тисячі менше абітурієнтів, ніж у 2016 році

0

На участь в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2017 році зареєструвалися понад 223 тисячі абітурієнтів. Минулого року по всій Україні на ЗНО зареєструвалося більше ніж 267 тисяч осіб, тобто майже на 44 тисячі більше, ніж на сьогодні. Однак в Українському центрі оцінювання якості освіти прогнозують, що цього року участь у тестуванні візьмуть до від 250 до 260 тисяч осіб.

Сьогодні на ЗНО зареєструвалося майже на 44 тисячі менше абітурієнтів, ніж у 2016 році

Сьогодні на ЗНО зареєструвалося майже на 44 тисячі менше абітурієнтів, ніж у 2016 році

Як повідомляє офіційний портал профспілки працівників освіти України, останнім днем для відправлення реєстраційних документів до регіонального центру було 17 березня. Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжуватимуть опрацьовувати реєстраційні документи, отримані після 17 березня, проте за умови, що вони відправлені у встановлені терміни.

 – Документи, надіслані після 17 березня, опрацьовуватися не будуть, – сказано у повідомленні.

Учасники ЗНО, які отримали сертифікати, однак бажають внести зміни до персональних даних, можуть перереєструватися. Для цього потрібно занести зміни до реєстраційних даних за допомогою сервісу «Внести зміни», сформувати та оформити нову реєстраційну картку.

Повторно сформований комплект реєстраційних документів, а також отриманий раніше Сертифікат необхідно передати до закладу освіти, у якому навчаєтеся, – якщо ви випускник поточного навчального року, або самостійно надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти – якщо ви випускник минулих років або учень (слухач, студент) професійно-технічного чи вищого навчального закладу.

Станом на 20 березня регіональні центри оцінювання якості освіти зареєстрували для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні понад 223 тисячі учасників.

Оскільки опрацювання реєстраційних документів ще продовжується, остаточна кількість учасників ЗНО у 2017 році буде більшою.

 – Зокрема, в Українському центрі оцінювання якості освіти прогнозують, що цього року участь у тестуванні візьмуть до від 250 до 260 тисяч осіб.

 Минулого року кількість зареєстрованих становила 267 172 чоловік, з яких 75% – випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року, 18% – випускники минулих років, решта – учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

Щодо географічного розподілу минулорічних учасників ЗНО, то найбільше їх зареєструвалися в Дніпропетровській області (майже 21 600), Києві (трохи більше 21 000), Львівській (17 480 осіб), Харківській (близько 16 900 чоловік) і Одеській (майже 15 900 осіб) областях.

Коментувати

20 березня 2018