«Слуга народу» знову втрачає, а «За життя» та «Євросолідарність» нарощують рейтинги — Центр «Соціальний Моніторинг»

Передвиборчі розклади в Україні продовжують поступово змінюватись. Разом зі змінами у рейтингах ключових гравців змінились і настрої населення. Про це йдеться у результатах дослідження, проведеного Центром «Соціальний моніторинг» і Українським інститутом соціальних досліджень ім. А. Яременка в період з 28 червня по 4 липня.

«Слуга народу» втрачає а «Опозиційна платформа» та «Солідарність» нарощують рейтинги —Центр «Соціальний Моніторинг»

Зокрема, провладна партія «Слуга народу» продовжує втрачати рейтинг: за даними дослідження, рівень підтримки політсили серед тих, хто вже визначився і голосуватиме, впав до 41,6%. У той же час їй на п’яти наступає «Опозиційна платформа — За життя», яка додала 2% та має загальний рейтинг у 13,7%.

Далі йдуть «Європейська солідарність» — 8,5% (тиждень тому — 8,2%), яка обійшла ВО «Батьківщина» — 7,7% (падіння за тиждень становить майже 2%), «Голос» — 7,5% опитаних, втративши за тиждень майже 1%.

Менше 5% підтримують партії «Громадянська позиція» — 3,4%, «Опозиційний блок – партія миру і розвитку» — 2,9%. До переліку партій, які балансують на грані проходження, додалася «Партія Шарія» — 2,6%, «Сила і Честь» — 2,5%, Радикальна партія Олега Ляшка — 2,2%.

Лише 53,6% опитаних заявили, що точно мають намір голосувати, а 30,8% скоріше за все візьмуть участь у волевиявленні. 8,2% точно не голосуватимуть і ще 3,8% швидше не голосуватимуть, ніж підуть на дільниці.

У компанії зазначають, що дослідження проводили за ролінговою моделлю, тобто у кілька хвиль.

Роллінгове дослідження передбачає проведення установчого опитування та постійне (похвильове, за рівні проміжки часу) оновлення бази даних опитування шляхом заміни частини даних на більш «свіжі»: додавання певної кількості нових анкет та вилученні такої ж кількості старих.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Ха.А шо ж так. Награлися. Чи переіграли.Та і “Голос”,щось не в лідерах, не підійшли пісні Вакарчука.

2019-07-09
Анна
Відповіcти
0

Опозиційний блок лідирує?Нічого собі.

2019-07-09
Тамара Іванівна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: