«Слуга народу» втрачає, ЄС набирає: результати свіжого соцопитування від групи «Рейтинг»

Політична партія «Слуга народу» продовжує втрачати власний рейтинг, тоді як «Голос» Вакарчука та «Батьківщина» Тимошенко зрівняли позиції, а «Європейська солідарність» Порошенка набирає обертів. Про це свідчать свіжі дані дослідження Соціологічної групи «Рейтинг».

«Слуга народу» почала втрачати рейтинги

П’ятірка партій, що проходять 5% бар’єр, залишилася незмінною, а ось позиції партій у ТОПі змін таки зазнали. На першому місці все ще тримається «Слуга народу», за яку готові проголосувати 42,3% виборців, котрі вже визначились.

Друге місце посіла «Опозиційна платформа – За життя» — 13,4%. А замикає трійку лідерів партія Порошенка «Європейська Солідарність» — 8,3%. Що ж до «Голосу» та «Батьківщини», то обидві партії мають по 7,2% потенційних голосів, при цьому у загальному рейтингу «Голос має відрив у 0,1%.

Зазначимо, на початку червня «Слугу народу» були готові підтримати 47,1% виборців, а «Європейська Солідарність» ледве набирала 5,0%.

Інші партії, ймовірно, не перетнуть бар’єру у 5%: «Сила і честь» — 3,8%, «Опозиційний блок» – 3,1%, «Українська стратегія» – 2,8%, «Громадянська позиція» та Радикальна партія – по 2,4%, ВО «Свобода» – 2,3%. Рейтинг інших політичних сил – менше 2%.

Лідерами так званого «другого вибору» є партії «Слуга народу» (10,0%) та партія «Голос» (7,4%). «Опозиційну платформу – За життя», як альтернативу основному вибору, готові підтримати 4,6% опитаних, партію «Сила і честь» – 4,4%, «Батьківщину» – 4,2%, «Опозиційний блок» – 3,4%, Радикальну партію – 2,6%, партію «Європейська Солідарність» – 2,2%, «Українська стратегія» – 2,0%.

Загалом 62% опитаних висловили однозначну готовність взяти участь у голосуванні на дострокових виборах до ВР 21 липня 2019 року. Ще 23% зазначили, що скоріше готові брати участь, 12% – не голосуватимуть, 3% – не визначилися.

Зазначимо, експерти зазначають, що підсумкові результати виборів залежатимуть від комунікативної стратегії кандидатів.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

А чи не проводили опитування з чим це пов’язано.Чого люди змінюють думку.

2019-07-04
Гера
Відповіcти
0

Втрачають,бо люди почали розуміть кого вони обрали на президентських виборах і чим тепер пахне.

2019-07-04
Каміла
Відповіcти
0

голосувать то будемо,але за кого таке складне питання. Вже немає довіри до людей,партій.

2019-07-04
Світлана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: