«Слуга народу» оприлюднила списки своїх мажоритарників

Політична партія президента України Володимира Зеленського «Слуга народу» представила списки своїх мажоритарників. У переліку є 8 висуванців, які представлятимуть партію по ОВО Полтавщини.

Відповідно до інформації, оприлюдненої на офіційній сторінці партії у Facebook, наразі список мажоритарників виглядає так:

 • Округ № 144 – Нальотов Дмитро Олександрович
  Закінчив Полтавський Національний педагогічний університет ім. В.Короленка за спеціальністю «Практичний психолог, соціальний педагог». Підприємець та директор мережі атракцій для активного відпочинку.
 • Округ № 145 – Боблях Андрій Ростиславович
  Закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Прикладна математика». Підприємець.
 • Округ № 146 – Урін Фелікс Олександрович
  Закінчив Інститут економіки та нових технологій, а також Київський Національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство». Адвокат. Представник ЗеКоманди на президентських виборах у Полтавській області.
 • Округ № 147 – Дудник Сергій Сергійович
  Закінчив Кременчуцький університет інформаційних технологій і управління за спеціальністю «Філологія». Оглядач новин та подій, незалежний журналіст, блогер.
 • Округ № 148 – Ляшенко Анастасія Олексіївна
  Закінчила Полтавський педагогічний університет ім.В.Короленка за спеціальністю «Українська мова та література». Підприємець. Засновник, головний редактор суспільно-політичного часопису громадських об’єднань Полтавщини. Голова громадської організації «Об`єднання «Наша спільна справа».
 • Округ № 149 – Касай Костянтин Іванович
  Закінчив Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка за спеціальністю «автомобільні дороги та аеродроми». Директор компанії з будівництва доріг. Засновник громадської організації «Команда СДС моторспорт».
 • Округ № 150 – Мовчан Олексій Васильович
  Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Фінанси та кредит», Український католицький університет за спеціальністю «Державне управління», а також Київську школу економіки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Заступник начальника відділу управління проектами та програмами Державного підприємства «ProZorro.Продажі». Учасник ГО «Клуб молодих реформаторів». Півфіналіст конкурсу з відкритих даних «Open Data Challenge» та учасник проекту Нові Лідери на ICTV.
 • Округ № 151 – Березін Максим Юрійович
  Закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Директор комунального підприємства «Муніципальна варта» Кременчуцької міської ради Полтавської області. Заступник з міжнародних відносин керівника Всеукраїнської спілки учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій. Учасник бойових дій в АТО в складі ЗСУ. Учасник Іловайських подій.

Поки що жоден з названих кандидатів не відображений на сайті ЦВК.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

По Полтаве идут кальянщик и КВНщик. Какой ужас.

2019-06-22
Ирина
Відповіcти
0

З блогерів у дипутати – стрімкий кар’єрний ріст)

2019-06-21
Ганна
Відповіcти
1

Останні новини:

Читайте також: