SkyUp більше не літатиме з полтавського летовища

Авіакомпанія SkyUp більше не здійснюватиме польотів з аеропорту «Полтава», про що повідомила прес-служба компанії.

SkyUp більше не літатиме з полтавського летовища

Нагадаємо, раніше туроператор JoinUP повідомляв про призупинення рейсів з Полтави до Шарм-ель-Шейху.
У відповіді на запит avianews.com у компанії також повідомили, що за результатами перевірки компанія направила офіційного листа керівництву аеропорту, в якому повідомила, що припиняє рейси з Полтави.
— Після перших рейсів з Полтави техніки компанії виявили, що покриття смуги негативно впливає на роботу літаків. У квітні SkyUp створила інспекційну комісію, щоб оцінити її стан. Виявилося, що він не відповідає вимогам для експлуатації суден, які використовує SkyUp, — заявили у прес-службі.
У компанії зазначають, що зможуть відновити польоти з Полтави лише після якісного ремонту покриття та повторної інспекції, щодо можливості використання смуги без шкоди літакам. Таким чином, авіаперевізник спростував твердження директора аеропорту Полтава Володимира Окари, який розповів, що SkyUp завершила польотну програму з Полтави через проблеми з ліцензією.
Не менш значущим фактором для компанії стала низька завантаженість рейсів. Наразі в оновленому розкладі польотів взагалі відсутні рейси з полтавського летовища.
Зазначимо, ремонт злітно-посадкової смуги, руліжної доріжки та перону обійшовся у понад 9 мільйонів грн, а загалом на проект реконструкції аеропорту витратили 70,5 млн грн.
Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

9 млн на смугі і немає смуги7 ну ви мене вибачте конєшно – але …де ділись гроші?

2019-06-27
Марина
Відповіcти
0

Вообще ніхто не літатиме???Капець( Злітали на курорт.

2019-06-27
Олександр
Відповіcти
0

Я вже десь чула,що наша взльотна полоса як дороги по городу – одної якості,того не дивно.

2019-06-27
Тіара
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: