Скільки коштуватиме проект підземного паркінгу для “Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА визначився з виконавцем проектно-кошторисних робіт для будівництва майбутного підземного паркінгу.

Скільки коштуватиме проект підземного паркінгу для "Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" (Фото: ukbodapl.gov.ua)

Скільки коштуватиме проект підземного паркінгу для «Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (Фото: ukbodapl.gov.ua)

Департамент опублікував закупівлю з «Розробки проектно-кошторисної документації з отриманням позитивного звіту експертизи по об’єкту: «Реконструкція існуючого гаража під підземний паркінг КУ «Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» по вул. Миколи Дмітрієва, 6 м. Полтава» у системі електронних закупівель “Prozorro”.

У даному випадку вартість проектних робіт 946 917 гривень є меншою від порогової (1,5 млн. грн), тому Департамент (замовник) має право провести допорогову закупівлю або укласти прямий договір з подальшим звітуванням про це в електронній системі Prozorro.

Прямий договір уклали з Державним підприємством «Державний проектний інститут містобудування «Міськбудпроект» (м. Полтава). За даними аналітично-пошукової системи 007, частину виплат за роботи, виконавцю направили у лютому:

Виплати виконавцю для проекта підземного паркінгу

Виплати виконавцю для проекта підземного паркінгу

Усі проектно-кошторисні роботи мають завершити до 30 березня 2018 року. Трибуна перевірить результат.

План виконання проектно-кошторисних робіт

План виконання проектно-кошторисних робіт

Державне підприємство «Державний проектний інститут містобудування «Міськбудпроект» за даними електронних закупівель “Prozorro” вже вигравало кілька тендерів на розробку проектно-кошторисних робіт по різним об’єктам у Полтавській області. Серед них: Полтавський обласний клінічний кардіологічний диспансер (проектні роботи на оздоблення та утеплення існуючого корпусу кардіодиспансеру), Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 (проектні роботи «Реставрація памятки історії та архітектури місцевого значення» ), а також розробка генеральних планів села Вільшанка, Войниха, Засулля і тд.

Раніше, 20 лютого Трибуна повідомляла, що під час наради з приводу будівництва нового корпусу обласного клінічного кардіодиспансеру, говорили про перенесення та осучаснення гаражів комунальної установи “Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”, які знаходяться впритул до котловану нового кардіодиспансеру. Посадовці планують облаштувати для швидких підземний паркінг ближче до станції екстреної допомоги.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: