Скандально відомий гурт «Brutto», який минулого року влаштував бійку в Полтаві, знову приїздить із концертом

0

7 лютого о 19:00 в концерт-холлі «Villa Крокодила» відбудеться концерт панк-рок гурту «Brutto», який створив Сергій Міхалок, фронтмен «Ляпіса Трубецкого», після його розпаду. Група презентуватиме свій альбом «Родны край».

Brutto. Джерело pre-party.com.ua

«Brutto» завітає до Полтави в рамках однойменного всесвітнього туру. Наше місто стане четвертим, у якому група презентує альбом. Окрім того, музиканти планують поїздити Україною, а також побувати в Естонії, Латвії, Литві та США.

На відміну від попереднього альбому, де група виконувала пісні про здоровий спосіб життя, у «Родному краї» є багато патріотичних пісень. Вони перегукуються із трагічними подіями, які зараз відбуваються в Україні.

Обкладнинка альбому. Джерело the-flow.ru

Обкладнинка альбому

Ось що пишуть про новий альбом критики:

– Новий альбом Брутто дивовижно гармонійний. Гарний, потужний, щирий, різноманітний. Аранжування стало мелодійнйшим, голоси красивішими. Обізвати хлопців співаючими гантелями тепер ніяк не вийде. Пісні з минулих ляпісовских альбомів також звучать свіжо. У цілому, говорити не має сенсу, – треба прослухати і відчути.

Минулого року, а саме 15 березня, «Brutto» дав скандально відомий концерт у Полтаві. Під час виступу лідер групи Сергій Міхалок побив глядача, який ображав його непристойними словами та показував вульгарні жести.

Адміністрація «Villa Крокодила» цьогоріч посилить заходи безпеки: встановить турнікети перед сценою та слідкуватиме за порядком під час концерту.

– Ми перевіряємо кожного відвідувача на наявність наркотичних засобів, зброї та інших речей, які заборонено проносити до закладу. – розповідає адміністрація концерт-холлу «Villa Крокоділа».

Нагадаємо, що група складається із 8 музикантів. «Brutto» була створена солістом «Ляпіса Трубецкого» після розпаду гурту. Наразі учасники групи проживають та ведуть активну творчу діяльність в Україні.

Що? Концерт гурту «Brutto» в рамках світового туру «Родны край»

Де? Концерт-хол «Villa Крокоділа».

Коли? 7 лютого о 19:00.

Ірина Мисник, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus».

Коментувати

18 березня 2018
17 березня 2018