Скандальний нардеп з Полтавщини вважає, що Януковича потрібно допитувати одночасно із Медведчуком та Льовочкіним

У ході недавнього відеодопиту екс-президента України Віктора Януковича, прокурор заявив, що під час Революції Гідності колишній глава держави підтримував постійний телефонний зв’язок із кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком. Посилаючись на цю заяву, нардеп-радикал з Полтавщини Ігор Мосійчук заявив, що слідчим варто провести синхронний допит Януковича, Медведчука, а також Сергія Льовочкіна.

yanik

Ігор Мосійчук. Віктор Янукович

Мосійчук пише у себе на сторінці в facebook, що учора в ході допиту громадянина Януковича з’ясувалося, що в часи розстрілу на Майдані Героїв Небесної Сотні він мав близько 50 телефонних розмов з відомим українофобом і кумом Путіна Віктором Медведчуком. Янукович в ході допиту не пригадав змісту і фактів самих розмов з Медведчуком.

У той же час Генпрокуратура стверджує, що вже допитала Віктора Медведчука в ході досудового слідства, але зміст допиту не повідомляють посилаючись на таємницю слідства. Це посилання, на думку Мосійчука, є досить дивним, адже слідство в цій справі закінчено, матеріали давно відкриті для ознайомлення сторін учасників процесу і про жодну таємницю слідства на стадії відкритого судового розгляду йтися не може.

– Звертаюся до учасників процесу по звинуваченню «беркутівців» у вбивствах на Майдані і в першу чергу адвокатів родин Героїв Небесної Сотні з проханням повідомити суспільству чи дійсно було допитано в рамках цієї справи громадянина Віктора Медведчука.

Вважаю, що після вчорашніх свідчень Януковича в цьому відкритому судовому процесі мають бути допитані в якості свідків громадяни Віктор Медведчук і Сергій Льовочкін. Необхідно провести одночасні допити Януковича з Медведчуком і Льовочкіним. А у випадку розбіжності їхніх показів з показами Януковича провести їхні одночасні допити – заявляє нардеп Мосійчук.

Мосійчук скрн

Сам же Янукович так коментує цю ситуацію:

– Із Медведчуком у мене були обмежені стосунки. Ми зустрічались, якщо він бував на деяких заходах. Особистих стосунків у нас із ним не було. Як я пам’ятаю, були дуже і дуже обмежені стосунки. Ні в мене, ні в нього не було необхідності зустрічатися, – сказав Янукович.

Прокурор, у відповідь, зауважив, що мміж Януковичем та Медведчуком у період грудня 2013 до лютого 2014 року зафікосвано 54 телефонні розмови.

Я такого не пам’ятаю, щоб у мене з будь-ким були такі численні контакти. У мене не було стільки часу,
– сказав Янукович.

Нагадаємо, що 28 листопада відбулося засідання Святошинського суду Києва. Там у режимі відеоконференції пройшов допит президента-втікача Віктора Януковича.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: