Сироватки проти ботулізму в Україні немає. І поки що не буде

На сьогодні відсутня реєстрація медичних імунобіологічних препаратів: сироватки протиботулінічної, сироватки проти отрути гадюки та павука каракурта тощо.

Ботулізм

Ботулізм

В Україні немає сироватки проти бутулізму, отрути гадюки та каракурта, а також проти деяких інших важких захворювань. Через те, що дія сертифікату про державну реєстрацію цих препаратів, у т.ч. сироватки протиботулінічної типів А, В, E кінської очищеної концентрованої рідкої (виробництва Російської федерації), закінчилася у 2014 році.

Право ініціативи процедури реєстрації/перереєстрації лікарського засобу належить заявнику – юридичній або фізичній особі, яка відповідає за ефективність, якість та безпеку лікарського засобу, повідомляється на сайті МОЗ.

Враховуючи загострення епідемічної ситуації та відсутність зареєстрованих лікарських засобів для профілактики та невідкладного лікування цих захворювань, МОЗ України неодноразово зверталося до потенційних заявників та виробників згаданих препаратів щодо ініціації державної реєстрації препаратів на території України. Однак проблема поки що не вирішилася. Наразі експертами ДП «Державний експертний центр МОЗ України» проводиться лише експертиза реєстраційних матеріалів препарату СТАМАРИЛ/STAMARIL – вакцини для профілактики жовтої лихоманки.

Також Міністерство охорони здоров’я направило клопотання до Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я та БО«Червоний Хрест» щодо надання гуманітарної допомоги у медичних імунобіологічних препаратах.

Фахівці МОЗ інформують, що на територію України дозволяється ввозити незареєстровані лікарські засоби (ст. 17 Закону України «Про лікарські засоби»). У разі звернення компаній-постачальників ще незареєстрованих вакцинних препаратів, при наданні необхідного пакету документів, МОЗ України в найкоротші терміни розгляне їх та підготує проект окремого рішення, необхідного для реалізації.

Ботулізм

Ботулізм

Профілактика захворювання на ботулізм

Ботулізм – це харчова інтоксикація, зумовлена споживанням продуктів, які містять ботулотоксини. Хвороба протікає важко, з частими летальними випадками.

Причиною виникнення захворювання на ботулізм найчастіше стають продукти домашнього консервування. При виготовленні таких продуктів необхідно: максимально звільнити сировину від усіляких забруднень, де можуть міститися спори (методом механічного очищення і промивання проточною водою); стерилізувати банки, кришки, спеції і саму продукцію; досягти надійної концентрації солі, харчових кислот, цукру чи інших безпечних консервантів, як це передбачено технологією виготовлення продукції.

Отруєння, пов’язані із споживанням соленої риби, пояснюються тим, що токсиноутворення відбулося до моменту проникнення солі у внутрішні тканини риби (переважно використання снулої або пошкодженої риби, що зберігалась без холоду) або концентрація солі не була достатньою та однаково розподіленою по всій масі риби.

Ботулізм

Ботулізм

Перші симптоми захворювання виникають від 2 годин до 4 діб і більше (здебільшого – у перші 12-24 години). Дуже важливо діагностувати ботулізм якомога раніше, коли ботулотоксин ще вільно циркулює у крові і може бути зв’язаний лікувальною сироваткою. Після фіксації токсину в нервовій тканині він стає недоступним для впливу лікувальних антитоксичних сироваток, тому важлива рання діагностика захворювання. Клінічна діагностика ботулізму грунтується на виявленні характерних для нього паралітичних проявів і пов’язаних з ними синдромів, зумовлених розладами зору, ковтання і дихання.

У 2016 році в Україні на ботулізм захворіли 115 осіб, у тому числі 10 дітей. Померло 9 хворих. Захворювання було пов’язане найчастіше із вживанням м’ясних консервів та виробів з м’яса – у 57 потерпілих, риби в’яленої, копченої та консервованої – у 50.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: