Сільгоспвиробники з Полтавщини ухилялися від сплати 6 млн грн ПДВ

4

Правоохоронці викрили службових осіб одного із сільськогосподарських виробників Полтавщини, які ухилилися від сплати більше 6 млн грн ПДВ.

Сільгоспвиробники з Полтавщини ухилялися від сплати 6 млн грн ПДВ

Сільгоспвиробники з Полтавщини ухилялися від сплати 6 млн грн ПДВ

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Полтавські області.

Сужбові особи підприємства, яке займається вирощуванням зернових культур, протягом 2016-2018 років відображали в бухгалтерському та податковому обліку безтоварні операції щодо купівлі у фіктивних компаній посівного матеріалу та органічних добрив, які фактично закуповували за готівку. Крім того, частину вирощеного врожаю фігуранти реалізовували за готівку, без відображення даних операцій у бухгалтерському та податковому обліку підприємства.

Внаслідок таких дій вказані особи ухилились від сплати більше 6 млн грн ПДВ.

На підставі ухвал суду проведено обшуки в офісних та складських приміщеннях підприємства, а також за місцями проживання фігурантів. За результатами обшуків вилучені оригінали та копії документів фінансово-господарської і податкової звітності, чорнові записи, електронні носії інформації, готівкові кошти у національній та іноземній валюті в еквіваленті понад 700 тис. грн, а також 150 тонн зерна кукурудзи орієнтовною вартістю 700,0 тис. грн.

Тривають подальші слідчі дії.

23 марта 2019
22 марта 2019
21 марта 2019